Socrabbit Sitemizin Yeni Yetkilisidir

Tevfik

Yönetici
Katılım
4 Mar 2019
Mesajlar
869
Tepkime puanı
598
Puanları
93
Konum
Kayseri
Merhaba değerli hayvansever dostlarım, @socrabbit arkadaşımız sağ olsun sitemiz ilk açıldığından bugüne bizleri hiç yalnız bırakmadı ve kendisine tam yetki vermiş bulunmaktayım. Kendisinin yazmış olduğu makaleler, insanlara yardımcı olması ve deneyimi ile bu görevi kendisine laik gördüm.

Kendisi egzotik hayvanlar, kediler, köpekler ve özellikle mamalar konusunda fazlasıyla geliştirmiştir. Herhangi bir sorun olduğu vakit lütfen özel mesaj yolu ile değil. Açtığınız konuda kendisini etiketleyerek ulaşabilirsiniz, kendisi her gün sitemize girip aktiflik sağlamaktadır.

Ayrıca bunu da dile getirmek istiyorum, herhangi bir sorununuz olduğu vakit lütfen gerekli kategoriye konuyu açın, bizler elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağız siz değerli hayvansever dostlarımıza, özel mesaj yolu ile destek isteyen üyelerimizi sitemizden uzaklaştıracağınız.

İyi forumlar diliyorum.
Tevfik AKTUNÇ
 

socrabbit

Moderatör
Katılım
5 Mar 2019
Mesajlar
201
Tepkime puanı
175
Puanları
43
Konum
Eskişehir
Tür, ırk ayırt etmeden tek temennimiz bütün hayvanların iyi olması yönünde. Bunun için sorularınızı olabildiğince hızlı cevaplamaya çalışıp yazılar yazmaya devam edeceğim :)
 

Niercia

Kullanıcı
Katılım
15 Tem 2019
Mesajlar
2
Tepkime puanı
2
Puanları
3
Konum
Bayburt
Efenim hayırlı uğurlu olsun inandınız ve sonunda başarının tatlı meyvesini yemeye başladınız