Siyam kedimin duyma kaybı

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

m.can

Hayvansever
Kedi Dostu
Herkese merhaba, benim dünyalar güzeli 15 yaşında bir dişi siyam kedim var, 2 sene önceye kadar gayet sağlıklıyken yaşlılıkla bağlantılı olarak 2017'de kalp yetmezliği başladı ve bununla beraber gözlerinin görme kabiliyeti oldukça düştü, kalp yetmezliği için ilaçlarla rahatsızlığın ilerlemesi önlenebilirken maalesef gözleri için uygulanan tedaviler sonuç vermedi, bu ay ise kedimin kulaklarının duymadığını fark ettim ve daha önce tedavi gördüğü Aydın Hayvan Hastanesi'ne gittik, cerrahi bölümünde kulakların içine bakıldı ve kulak zarında ve kulak içinde herhangi bir problem olmadığı merkezi sinir sistemiyle ilgili yaşlılığa bağlı duyma kaybı olabileceği söylendi, röntgen çekilecektik fakat kedim çok strese girdiği ve sırtüstü tutmamıza izin vermediği için kafa röntgeni çekilemedi, reçete olarak vitaminli bir kulak damlası verdiler ama bu tabi beni hiç tatmin etmedi.. Acaba aramızda böyle bir sorun yaşayan ve bununla ilgili bana yardımcı olabilecek, bu şekilde bir deneyim yaşamış birileri var mı? Eğer var ise bilgilerini benimle de paylaşırlarsa sevgili kedim ve kendi adıma çok sevinirim.