Tavsiye Siteye Üye Olurken SMS Doğrulamalı Yapalım Mı?

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhabalar, sitemizin gelişmesi için gelimden geleni hiçbir zaman esirgemiyorum. Tabii bu aldığım kararları tek başıma değil, sizlerle paylaşmak istiyorum.

Çok büyük yerlere geleceğimizden hiçbir şüphem yok, ailemiz çok muhteşem büyümektedir. Bu büyümenin yanında elbette çok az da olsa çürük elmalar çıkacaktır. Aynı mail adresi ve aynı telefon numarası ile yeniden üye olmaması adına böyle bir önlem almayı düşünüyorum.

İletişim bilgileriniz bizim güvencemiz altına olacaktır. Kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmayacaktır bu konuda içiniz rahat olsun ve bunu göz önüne alarak yorum yaparsanız çok mutlu olurum.

Özet: Üye olan kişiler telefon numaralarını girecekler ve telefonlarına gelen sms ile doğrulama yapacaklar sitemize.

brkcnklm

Hayvansever
Kedi Dostu
Eğer yazılan numaralara onay dışında reklam mesajları vs gelmeyecekse olabilir bence

KingEray

Hayvansever
yapılmamalı captha yeterli, yeni forum zaten üyeleri kaçırmamak lazım. çoğu telefon numarası vermeye tedirgin yaklaşır

KingEray

Hayvansever
+1000 üyeden sonra yapılabilir ama şimdi erken bence

Kedim

Hayvansever
Kedi Dostu
@KingEray , @HayvanSever Öncelikle değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz. Kesinlikle doğru düşünüyorsunuz fakat atladığınız bir nokta var. Sitemiz yeni açıldı reklam çıkılıyor, gelişmeye çalışıyoruz ( Çekilişler yapıyoruz ) insanlar fazladan çekilişe katılmasını engellemek için böyle birşey düşünülmüş ve tam isabetli bir karardır, telefon numarası ile birşey yapamayız ( Türkiye'nin en büyük formu TC bilgilerini istiyor ) Bunuda belirteyim.

HayvanSever

Yeni Üye
Diger Dostu
@Kedim ekteki resme bak. Bahsettiğim sitenin şu anki değeri. r10 ne ki 😄

Ekli dosyalar

• 20190309_195842.jpg
    20190309_195842.jpg
    51.4 KB · Görüntüleme: 262