Sitemize Mobilden Mi? Bilgisayardan Mı Bağlanıyorsunuz?

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba değerli hayvansever dostlar, sitemize mobilden mi (telefondan) bağlanıyorsunuz? Yoksa bilgisayardan mı bağlanıyorsunuz?

10 yıl öncesinde bilgisayarların devri yavaş yavaş kapanmaya başladı diyebilirim, çok az kişinin bilgisayarla bağlanıyorum diyeceğini tahmin ediyorum :) en iyi performansı alabilmek adına ben bilgisayardan bağlanıyorum, aslında telefonunuzda da en iyi performansı alabilirsiniz ama ben telefonu bilgisayar kadar hayatta hızlı kullanamam o yüzden bilgisayarda aktif olmayı daha çok seviyorum.

Bir de yakın zaman içerisinde mobil uygulama yaptırmayı düşünüyorum (iOs ve Android) sizce nasıl olur?

Miela

Hayvansever
Kedi Dostu
Ben diyecektim uygulama olsa her seferinde tarayıcıdan girmesek ne güzel olur. Bildirimde gelse konularımıza cevap gelince falan tadından yenmez. Anlaşılacağı üzere ben mobilden bağlanıyorum.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Ben diyecektim uygulama olsa her seferinde tarayıcıdan girmesek ne güzel olur. Bildirimde gelse konularımıza cevap gelince falan tadından yenmez. Anlaşılacağı üzere ben mobilden bağlanıyorum.

Özel bir uygulama yaptıracağım sitemiz için, tam olarak aklımdakileri söylediniz hanımefendi. Konularınıza yazıldığında, alıntı yapıldığında, beğeni geldiğinde veya size özel mesaj geldiğinde bildirim sistemli bir şey yaptırmayı düşünüyorum.

Fakat bunu ben biliyorum diyen insana değil de, daha profesyonel birisine yaptırmak istiyorum. O nedenle bu durumu elimden geldiği kadar araştırıp, ince eleyip sık dokuyup sizlere sunacağım.

HayvanSever

Yeni Üye
Diger Dostu
Her ikisinden de giriyorum; yalnız uygulamaya gerek yok. Zaten mobilden masaüstüne kısayol attım, otomatikman mobil uyumlu açılıyor site.

Kedim

Hayvansever
Kedi Dostu
Mobilden bağlanıyorum, gayet hoş ve hızlı çalışıyor site.

Mobil uygulama kısmına gelince bence özel bir mobil uygulamaya boşa para harcamaya gerek yok.
Webview uygulama yapılırsa bence gayet yeterli olur.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Kedim webview üzerine bildirim özelliği kurulması yeterli aslında, ama bunu yapabilecek adamı araştırmam lazım. Tabii her zaman yaptığım işi yapacağım ve ince eleyip sık dokuyacağım :)

melikeeci

Hayvansever
Kedi Dostu
Mobilden katılıyorum, ama bilgisayardan daha anlaşılır olucağını düşünüyorum telefondan birazcık uğraştırıcı geldi😌

neto

Hayvansever
Kedi Dostu
Bilgisayardan bağlanıyorum. Ara sıra mobilden girdiğimde oluyor.

Misgene07

Hayvansever
Mobil. Zor oluyor. Daha karmasik. İlerleyen zamanlarda uygulaması olursa herkes çok daha rahat edecektir. Zaten böyle bir düşüncen vardı tevfik kardeşim inşallah daha güzel olacak hersey.

Ayşee

Hayvansever
Kedi Dostu
Ben telefondan giriyorum fakat daha tam olarak çözemedim biraz zor gibi inşallah doğru yere yazmışımdır