Kedi Sahiplendirme SEVGİ DELİSİ ÇOCUK YUVA ARIYOR

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Kullanılmıyor

Hayvansever
ŞAŞKIN ÖRDEK İSTEYENLER BURAYA😀😻
BU YAKISIKLIYA MALESEF ARABA CARPTI 2 YERİNDE KIRIK VARDI AMELİYAT OLDU , ŞUAN DİKİŞLERİ ALINDI İYİLEŞME SÜRECİNDE.KENDİNİ SEVDİRMEK İCİN DELİREN COOKK İYİ HUYLU 1 YASLARINDA BİR OGLAN İCİN ACILARINI UNUTABİLECEĞİ ÖMÜRLÜK YUVASINI ARIYORUZ.
İZMİR -KARSIYAKA
0FA06474-DC9C-4947-B3E2-6CACD6833DEF.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
oyy kıyamam pek de güzelmiş.

ne yazık ki cok şansı olacağını zannetmıyorum, hem yaşı hem sakatlık nedeniyle insanlar korkacaktır.

benim sahiplendiğim hayvanın da arka bacakları tutmuyordu, bi de siyahtı. kimse istememiş uzun süre. sokağa bırakacaklardı mecbur. kıyamadım aldım.

Eğer sıkıntı olmaz ise sosyal medyamda paylaşabilirim bi ihtimal yuva cıkar

yunuscelik

Hayvansever
Kedi Dostu

ne yazık ki cok şansı olacağını zannetmıyorum, hem yaşı hem sakatlık nedeniyle insanlar korkacaktır.

benim sahiplendiğim hayvanın da arka bacakları tutmuyordu, bi de siyahtı. kimse istememiş uzun süre. sokağa bırakacaklardı mecbur. kıyamadım aldım.

Sonuçta ameliyat edilmiş ve iyileşme sürecindeymiş maşallah kedimiz çok da yakışıklı. Umarım bir an önce doğru kişiler tarafından alınır.

Kullanılmıyor

Hayvansever

Tabi paylasabilirsiniz cok sevinirim ancak sakatlıgı yok yanlıs anlaşılma olmus sanırım iyilesme süreci icinde normal olarak sayılan hafif bir seklemesi var sadece ancak o da kalıcı bir durum değil tamamen düzelecek

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Yok sakatlıgı kalıcı olarak anlamında değil, insanlar kedi alırken hiç hastalanmayacagını ya da düşüp bi yerini kırmayacağını düşünüyor.

Geçmişinde sakatlık oldugu zaman "dayanıksız" ya da "tekrar sıkıntı yaşatabilir" mantıgı ile bakıyorlar.

Kızıyorum tabi böyle insanlara ancak ne yazk ki ciddi olarak yaklaşım böyle.

tamamdır ben paylaşıyorum o zaman, umarım bu güzel cocuk bir yuva bulur.

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu
Aşırı sevimli duruyor, umarım en kısa zamanda yuvasını bulur :(