Selamlar

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Tarçın33

Hayvansever
Kedi Dostu
Herkese merhaba, aranıza Mersin'den katılıyoruz, tekir ailesinden erkek, 8 aylık Tarçın adında bir kedimiz var, ücretsiz sahiplenme kanalıyla ailemizde girdi,
Geçmiş yıllarda, köpek, muhabbet kuşu, kanarya, balık, su kaplumbağası, bukalemun, ördek, horoz gibi türlerde de sahiplenmem oldmuştu. ( Ne cins olursa olsun, para karşılığında vb. amaçlar ile sadece kedi değil, canlı alım satımına ciddi şekilde çok karşıyız) kısa süre içinde fotoğraflarını da paylaşacağım. Acemiliğimiz çok, öğreneceğiz yavaş yavaş artık. Görüşlerinize ve deneyimlerize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleme:

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Tarçın33, hoş geldiniz sefalar getirdiniz. Satın alma, sahiplen sözüne bu kadar destek verdiğinizden dolayı sizi tebrik ediyorum. Birçok insan petshop gibi yerlerden veya özel üreticilerden hayvanlarını satın alıyorlar ve belirli bir süre sonra ya sokağa atıyorlar ya da barınağa veriyorlar. Bunu herkes için demiyorum fakat satın alma sonucunda birçok kez gördüğümüz manzara bu şekilde maalesef.

O nedenle bizler de hayvanlar.net ailesi olarak kesinlikle satın almaya karşıyız.

karakaya26

Hayvansever
Kedi Dostu
@Tarçın33, hoş geldiniz sefalar getirdiniz. Satın alma, sahiplen sözüne bu kadar destek verdiğinizden dolayı sizi tebrik ediyorum. Birçok insan petshop gibi yerlerden veya özel üreticilerden hayvanlarını satın alıyorlar ve belirli bir süre sonra ya sokağa atıyorlar ya da barınağa veriyorlar. Bunu herkes için demiyorum fakat satın alma sonucunda birçok kez gördüğümüz manzara bu şekilde maalesef.

O nedenle bizler de hayvanlar.net ailesi olarak kesinlikle satın almaya karşıyız.

Foruma hoş geldiniz. Umarım kalıcı olursunuz. :)