Selamlar hayvan severler.

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

nudona_suko

Hayvansever
Öncelikle @Tevfik abimize ve hepimize hayırlı vede uğurlu olsun yeni platformumuz :) uzun zamandır sokak kedilerine ev sahipliği yapıyoruz ailemle birlikte gerçi sokak kediliğinden çıktı onlar ailemizin ferdi oldular :D yeni yeni konularda görüşmek üzere kendinize ve haycancıklara iyi bakın :)

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@nudona_suko hoş geldin Kadir kardeşim, senin de ne kadar hayvansever birisi olduğunu çok iyi bilirim :) emeğine, yüreğine sağlık sokakta yaşayan o kadar can'a bakıyorsun ki gerçekten seni tüm kalbimle kutluyorum.

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu
hoş geldiniz böyle güzel bir sorumluluğu üstlendiğiniz için sizi ve ailenizi gönülden tebrik ediyorum bende çok teşekkürler

nudona_suko

Hayvansever
@nudona_suko hoş geldin Kadir kardeşim, senin de ne kadar hayvansever birisi olduğunu çok iyi bilirim :) emeğine, yüreğine sağlık sokakta yaşayan o kadar can'a bakıyorsun ki gerçekten seni tüm kalbimle kutluyorum.
sağolasın abim cansın elimizden geldiğince halimiz vaktimizin yettiği yere kadar yardımcı olmaya çalışıyoruz :)

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
sağolasın abim cansın elimizden geldiğince halimiz vaktimizin yettiği yere kadar yardımcı olmaya çalışıyoruz :)

Eyvallah kardeşim ben seni biliyorum, tanıyorum. İlerleyen zamanlarda da sitemizin üzerinde güzel işler yapabiliriz, sağlam adımlar atıp hayvanseverleri mutlu edebiliriz.