Pomeranian Boo

Selamlar ben Emre

1180x200 Reklam Alanı

emreyardim

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhabalar ben Emre, Mersinde ikamet ediyorum ailece hatta sülalece hayvanseveriz bizimle beraber kedilerimizin de soyu bizimle büyüyor. Aktif olarak 4 erkek 4 dişi kediye sahibim. Bu siteyi geç keşfettim benim gibi insanların olması beni çok mutlu etti. Sizleri seviyorum

Sultanım

Hayvansever
Kus Dostu
Hoş geldiniz sefalar getirdiniz 🙂, burada hoş vakit geçireceğinizden eminim. Kedilerinizle de tanışmak isterim.

Tevfik

Yönetici
Kedi Dostu
@emreyardim, hoş geldiniz sefalar getirdiniz. Hayvanlar net sitemizi umarım seversiniz, aklınıza takılan her soruyu sorabilir, bilginiz olan her soruyu cevaplamanızdan mutluluk duyarız :)

Gülce

Yönetici
Kemirgen Dostu
Siteye hoş geldiniz. Kedinizi Tanıt kategorisinde kedilerinizi görmeyi çok isteriz. :)

emreyardim

Hayvansever
Kedi Dostu
@emreyardim, hoş geldiniz sefalar getirdiniz. Hayvanlar net sitemizi umarım seversiniz, aklınıza takılan her soruyu sorabilir, bilginiz olan her soruyu cevaplamanızdan mutluluk duyarız :)
Çok teşekkür ederim :)
Siteye hoş geldiniz. Kedinizi Tanıt kategorisinde kedilerinizi görmeyi çok isteriz. :)
Alışmaya başladıkça hepsini teker teker tanıtacağım :)
Hoş geldiniz sefalar getirdiniz 🙂, burada hoş vakit geçireceğinizden eminim. Kedilerinizle de tanışmak isterim.
Çok teşekkür ederimm en kısa zamanlar sizlerle tanıştıracağım :)