Selamlar ben Emre

emreyardim

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhabalar ben Emre, Mersinde ikamet ediyorum ailece hatta sülalece hayvanseveriz bizimle beraber kedilerimizin de soyu bizimle büyüyor. Aktif olarak 4 erkek 4 dişi kediye sahibim. Bu siteyi geç keşfettim benim gibi insanların olması beni çok mutlu etti. Sizleri seviyorum

Sultanım

Moderatör
Kus Dostu
Hoş geldiniz sefalar getirdiniz 🙂, burada hoş vakit geçireceğinizden eminim. Kedilerinizle de tanışmak isterim.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@emreyardim, hoş geldiniz sefalar getirdiniz. Hayvanlar net sitemizi umarım seversiniz, aklınıza takılan her soruyu sorabilir, bilginiz olan her soruyu cevaplamanızdan mutluluk duyarız :)

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Siteye hoş geldiniz. Kedinizi Tanıt kategorisinde kedilerinizi görmeyi çok isteriz. :)

emreyardim

Hayvansever
Kedi Dostu
@emreyardim, hoş geldiniz sefalar getirdiniz. Hayvanlar net sitemizi umarım seversiniz, aklınıza takılan her soruyu sorabilir, bilginiz olan her soruyu cevaplamanızdan mutluluk duyarız :)
Çok teşekkür ederim :)
Siteye hoş geldiniz. Kedinizi Tanıt kategorisinde kedilerinizi görmeyi çok isteriz. :)
Alışmaya başladıkça hepsini teker teker tanıtacağım :)
Hoş geldiniz sefalar getirdiniz 🙂, burada hoş vakit geçireceğinizden eminim. Kedilerinizle de tanışmak isterim.
Çok teşekkür ederimm en kısa zamanlar sizlerle tanıştıracağım :)