Selam ! ­čÉż­č¬┤

G├Âk├žesY

Hayvansever
Kedi Dostu
Kat─▒l─▒m
30 Eki 2021
Tepkime puan─▒
2
Puanlar─▒
3
G├╝nayd─▒─▒n, herkese merhaba ! Ôś║´ŞĆ Ben G├Âk├že, aslen Orduluyum ama yakla┼č─▒k 11 senedir Eski┼čehirÔÇÖde ya┼č─▒yorum. Okumak i├žin gelip buraya yerle┼čenlerdenim. ├ľzel sekt├Âr ├žal─▒┼čan─▒, 2 kedi ve 1 k├Âpek annesiyim :) K├Âpe─čimizi daha ├žok yeni sahiplendik, hen├╝z 2 ayl─▒k, daha ├Ânce k├Âpek bakma deneyiyim olsa da ge├žici bir s├╝re i├žin arkada┼člar─▒m─▒n k├Âpekleri ile ilgilendim hep, benim i├žin ilk olacak, ├žok heyecanl─▒y─▒m ve biraz da evhaml─▒ bir yap─▒m oldu─ču i├žin akl─▒ma tak─▒lan sorularda bana yard─▒m─▒ olabilecek bir forum ararken ke┼čfettim ve konu ba┼čl─▒klar─▒n─▒, konu┼čmalar─▒, forumu ve siteyi incelerken bi bakt─▒m kay─▒t olmu┼čum :) Ancak forumla ilgili, soru sorma, ba┼čl─▒k a├žma vb kurallar─▒ i├žeren bir bilgilendirme metni bulamad─▒m. Pcden giri┼č yapma imkan─▒m ┼ču an i├žin bulunmuyor ve telefon aray├╝z├╝nden dolay─▒ da g├Ârememi┼č olabilirim, forum kullan─▒m─▒ ile ilgili bir bilgilendirme metni var m─▒d─▒r varsa hangi b├Âl├╝mden ula┼čabilirim ? Te┼čekk├╝rler ┼čimdiden Ôś║­čî┐ ├çocuklar─▒m─▒n foto─čraflar─▒n─▒ da ekliyorum a┼ča─č─▒ya, onlar─▒n da selamlar─▒ var. ­čśç­čî╝ 2BA38FA0-B14F-470A-9DD8-CADD847EF97D.jpegEA88A7E7-7C0F-4456-9980-98D8B157CB27.jpegFD200B1F-DD7E-46BE-A9B0-7F43079D18D7.jpeg

Beyzpl

Moderat├Âr
Balik Dostu
Kat─▒l─▒m
9 Mar 2020
Tepkime puan─▒
161
Puanlar─▒
43
Ya┼č
16
Foruma ho┼č geldiniz. Umar─▒m arad─▒─č─▒n─▒z t├╝m cevaplar─▒ buradan bulabilirsiniz. :giggle: Ôťő

Kurallar hakk─▒nda genel bilgiyi buradan ula┼čabilirsiniz. "Duyurular" forumunda ise ayr─▒ ayr─▒ ba┼čl─▒klar halinde kurallar yay─▒nda.

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Kat─▒l─▒m
28 A─ču 2020
├ç├Âz├╝mler
22
Tepkime puan─▒
865
Puanlar─▒
113
Ho┼čgeldiniz, iyi forumlar