Selam, Ben Onur.

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Onur

Hayvansever
Kedi Dostu
Selam,

Onur, kedisiz yaşamayan bir insan ve bir o kadar da obsesif :rolleyes:

3 Kedi Babasıyım, kendi bilgilerimi aktarmak ve ihtiyacım olduğu konularda bilgi almak için geldim. Hayvanlar.net'de eski forum kültürüne sahip bir web sitesi olduğu için sanırım artık hep buradayım :cool: Hayvansever insanları bir arada görmek inanılmaz keyif verici.

Sevgiler.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Onur bey hoş geldiniz sefalar getirdiniz. Şahsım adına söylüyorum forum kültürünü ben çok seviyorum. Sosyal medyalar çok karmaşık ve anlamsız geldi her zaman. İnsanlar yorum yapıyorlar ama bir bağ yok maalesef... bu durum oldukça üzücü.

Pandemi bittikten sonra aynı şehirdekiler buluşma sağlayabilirler, etkinlikler, organizeler yapılabilir. Bahsettiğim şeyler olması kolay şeyler diyebilirim aslında :) İlk buluşma etkinliğini gerçekleştireceğim pandemi bittikten sonra.

Onur

Hayvansever
Kedi Dostu
@Onur bey hoş geldiniz sefalar getirdiniz. Şahsım adına söylüyorum forum kültürünü ben çok seviyorum. Sosyal medyalar çok karmaşık ve anlamsız geldi her zaman. İnsanlar yorum yapıyorlar ama bir bağ yok maalesef... bu durum oldukça üzücü.

Pandemi bittikten sonra aynı şehirdekiler buluşma sağlayabilirler, etkinlikler, organizeler yapılabilir. Bahsettiğim şeyler olması kolay şeyler diyebilirim aslında :) İlk buluşma etkinliğini gerçekleştireceğim pandemi bittikten sonra.
Forum kültürü her zaman güzeldir :love: Tabii ki, kullanıcı olarak doğru kullanımını bilmek gerekir.

Buluşma fikrini hiç düşünmemiştim, kulağa harika geliyor. Bir de Yönetici katılımıyla, harika bir buluşma olabilir bence. 😁

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Onur, aklımda böyle orijinal sağlam bir pankart yaptırmak ve gelecek kişilere internet sitemizin logosu ile baskılı tişört hediye etmek ne güzel olur :) İnsanlar sosyal medyada asosyalleşiyorlar ve bunun farkında değiller.

Ben her zaman forumlara daha çok önem veriyorum. Birçok kişi facebook'ta grup kuruyor, grubu biraz büyüdüğü zaman kendisini orada erişilmesi güç / yenilmez birisi olarak hissediyor. Açık konuşayım; saçma sapan bir psikolojiye bürünüyorlar.

İnternet sitemizde tüm hayvanseverlere yerimiz var. Tabii belli başlı kurallarımızda var, küfür, argo, hakaret vb. eylemlerde bulunan kişiye direkt aduketi çakıyoruz :)

Bu arada Onur bey sizin kedileri kedini tanıt kategorisinde de görmek isteriz, tanımak isteriz :)

Onur

Hayvansever
Kedi Dostu
@Onur, aklımda böyle orijinal sağlam bir pankart yaptırmak ve gelecek kişilere internet sitemizin logosu ile baskılı tişört hediye etmek ne güzel olur :) İnsanlar sosyal medyada asosyalleşiyorlar ve bunun farkında değiller.

Ben her zaman forumlara daha çok önem veriyorum. Birçok kişi facebook'ta grup kuruyor, grubu biraz büyüdüğü zaman kendisini orada erişilmesi güç / yenilmez birisi olarak hissediyor. Açık konuşayım; saçma sapan bir psikolojiye bürünüyorlar.

İnternet sitemizde tüm hayvanseverlere yerimiz var. Tabii belli başlı kurallarımızda var, küfür, argo, hakaret vb. eylemlerde bulunan kişiye direkt aduketi çakıyoruz :)

Bu arada Onur bey sizin kedileri kedini tanıt kategorisinde de görmek isteriz, tanımak isteriz :)
Fikirlerinize katılıyorum, Facebook ve burası kendine özgü farklı bireylere hitap ediyor. Facebook, kullanıcı tarafından acil çözümler için kullanılıyor ve kişi ortadan kayboluyor :ROFLMAO:

En kısa sürede paylaşıyor olacağım minikleri. 🐱 Tişört'e alternatif olarak kupa ve benzeri gibi günlük kullanımı fazla olan ürünler daha etkili olabilir, sadece küçük bir tavsiyemdir. Kimse içi kahve dolu Hayvanlar.net logolu bir kupaya hayır demez. :love:

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Kesinlikle. Facebook'ta kullanıcı bilgiyi alıyor, direkt siliyor gönderisini. Burada bir bilgi paylaşıldığı zaman eğer kopya olmazsa Google'da binlerce kişinin görmesine neden olunacak.

Aslında bardak aklımda ama orijinal bardak baskısı yapabilecek bir yer bulamadım. Ben bir iş bittiğinde temiz olmasını istiyorum herşeyin, çakma gözükmesine karşıyım :) Bardak baskısı yapan iyi bir yer bulduğumda o da aklımda, araştırıyorumda.

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Hoşgeldiniz, iyi forumlar :)

Sultanım

Kanatlı hayvanlara merak salmış birisi :)
Moderatör
Kus Dostu
@Onur, hoş geldiniz sefalar getirdiniz, umarım burada tahmin ettiğinizden çok daha güzel vakit geçirirsiniz.
@Tevfik, bu buluşma ve hediye fikri çok hoş doğrusu, hayvanlar.net ailesini büyütmek için mükemmel bir fikir.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Sultanım, aklımda çok güzel fikir ve projeler var fakat birçok insan hâliyle pandemiden dolayı hâlen evden dışarı çıkamıyor o nedenle biraz daha ertelemek durumunda kalacağız.