Selaaam.

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Bilgeirik

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhabalar. Barfiks çeken prensesin ismi Mia. Kendisi biraz şımarık, çok sportif, fazlasıyla yaramaz ve çokça bana düşkündür. Kendisi şuan 10 aylık. Yaklaşık 2 aylıkken sorgusuz sualsiz evimize geldi. Bizde aldık eve 😊
Büyük prensin ismi ise Mysia. Mysia eskiçağ'da Marmara bölgesine verilen isim. Bizde marmara bölgesinde yaşıyoruz. Güzel bir isim oldu bizce 😊😊 Kendisi 1.5 aylık. Huysuz, aksi, kendini sevdirmeyen, kimseye düşkünlüğü olmayan ve fazlasıyla obur bi kedicik
. 126 127

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bilgeirik

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhabalar. Barfiks çeken prensesin ismi Mia. Kendisi biraz şımarık, çok sportif, fazlasıyla yaramaz ve çokça bana düşkündür. Kendisi şuan 10 aylık. Yaklaşık 2 aylıkken sorgusuz sualsiz evimize geldi. Bizde aldık eve 😊
Büyük prensin ismi ise Mysia. Mysia eskiçağ'da Marmara bölgesine verilen isim. Bizde marmara bölgesinde yaşıyoruz. Güzel bir isim oldu bizce 😊😊 Kendisi 1.5 aylık. Huysuz, aksi, kendini sevdirmeyen, kimseye düşkünlüğü olmayan ve fazlasıyla obur bi kedicik. Ekli dosyayı görüntüle 126Ekli dosyayı görüntüle 127
Bu arada söylemeyi unuttum. Mysia'yı bulduğumuzda annesini köpekler parçalamıştı ve kendisi 10 günlüktü. Gözleri enfeksiyonluydu. Günlerce şırıngayla besledim, tuvaletini ben yaptırdım. Gözleri için çok fazla uğraştım. Birini kurtarabildim fazkat diğeri malesef görmüyor. Veterinerimize göre ışığa duyarlıymiş az da olsa görüyormuş. Bi akma vs durumu olmadığı için de gözü almaya gerek yokmuş.

Ali

Hayvansever
Kopek Dostu
Öncelikle hoş geldiniz.
Maşallah çok tatlılar, ayrıca geçmiş olsun.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Hoş geldiniz sefalar getirdiniz @Bilgeirik umarım güzel vakit geçirirsiniz. Kedileriniz çok ama çok güzel, ömürleri uzun olsun🙏🏻

Mysia’nın annesine ise çok üzüldüm...

Bilgeirik

Hayvansever
Kedi Dostu
Teşekkür ederim hoşbuldum. Bu arada bi yanlışlığı düzelteyim. Mysia için 1.5 aylık yazmışım kendisi 1.5 yaşında koca bir delikanlı 😊

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Teşekkür ederim hoşbuldum. Bu arada bi yanlışlığı düzelteyim. Mysia için 1.5 aylık yazmışım kendisi 1.5 yaşında koca bir delikanlı 😊

Bendan daha aktif ve iyi spor yaptıkları kesin :) çok güzeller, ömürleri bol olsun. Bunlarla birlikte uyumak, bunlarla zaman geçirmek, bunlarla eğlenmek, mutlu olmak, ağlamak bambaşkadır.

Kedim

Hayvansever
Kedi Dostu
Öncelikle hoşgeldiniz @Bilgeirik geçici değil, beraber yardımlaşıp yeni şeyler öğrenebilmemiz ümidi ile.

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu
bilge hanım hoş geldiniz kedileriniz çok güzel çok beğendim umarım çok güzel vakitler geçirirsiniz sitemizde :)