Kedi Sahiplendirme Scottish Fold ve British Shorthair Yavrularıma Yuva (Ücretsiz)

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AyşenurGb222221

Hayvansever
Kedi Dostu
Geçmiş zamanda Scottish fold kedi sahiplenmiştim kuzenim sayesinde, benim güzelim dişi çıktı ve kısırlaştırmak istemedim doğası gereği eşleştirmek istedim. Eşleştirdikten sonra 1 dişi 4 erkek yavrumuz meydana geldi bu kedilerimizden 2 tanesini baba hakkı olarak karşı taraf aldı. Ben elimde olan hiçbir ücret talep etmeden! sahiplendireceğim.

Scottish fold ve british shorthair yavrularımı sahiplenmek isteyen kişiler lütfen konu altına nasıl bakacağına dair durumundan bahsetsin, hiçbir karşılık beklemiyorum. Samimiyetine inandığım ve gerçekten iyi bakacağını düşündüğüm kişilere sahiplendireceğim. İstanbul / Kadıköy'de yaşıyorum. Şehir dışında olup ve isteyen kişilerin adresime gelip birebir kendileri ile görüşmek istiyorum. Tüm aşıları tamamdır, kimliği ile sahiplendireceğim.

Sahiplendirmemin sebebi açıkçası bana çok fazla maliyetli oluyor ve gerçekten hak edecek ailelere gitmesini istiyorum.

Yavrularım:
[Ekli dosyayı görüntüle 449Ekli dosyayı görüntüle 458
Ekli dosyayı görüntüle 450Ekli dosyayı görüntüle 451
Ekli dosyayı görüntüle 452Ekli dosyayı görüntüle 453
Ekli dosyayı görüntüle 454Ekli dosyayı görüntüle 457
Kedilerinize talibim. Bizi seçerseniz çok sevinirim

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Beyza, merhabalar konuyu açıp nereye gittiniz gerçekten merak ediyorum insanlara bir açıklama yapmalısınız. Burada sahiplendirilen her hayvanın paylaşımını sosyal medya hesaplarında paylaşıyoruz.

Fakat bu kadar tepki aldıktan sonra ortalıkta yoksunuz... giriş yapmadığınız taktir de konuyu kapatıp sizi uzaklaştırmak zorunda kalacağım!

Yasemin92

Hayvansever
Kedi Dostu
@Beyza, merhabalar konuyu açıp nereye gittiniz gerçekten merak ediyorum insanlara bir açıklama yapmalısınız. Burada sahiplendirilen her hayvanın paylaşımını sosyal medya hesaplarında paylaşıyoruz.

Fakat bu kadar tepki aldıktan sonra ortalıkta yoksunuz... giriş yapmadığınız taktir de konuyu kapatıp sizi uzaklaştırmak zorunda kalacağım!

Kendisinin bugün işi varmış sanırım, sabah özelden yazışmıştık... geceye dogru girebileceğim siteye demişti. Biraz daha bekleyelim uzaklaştırmayın Beyza hanımı en geç bir kaç saate giriş yapar:)

kedi

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba İstanbul Êyüp'te Bahçeli bir evde yaşıyorum yaklaşık 5 senedir beslediğimiz 10 yaşına giren erkek russian blue oğlumuzu yeni kaybettik eşim ben ve kızım çok üzüldü bir yavrunuza talibiz

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Yasemin92, bekleyeyim o zaman, eğer geri dönüş olmaz ise forum kuralları gereği kendisini uzaklaştıracağım çünkü bizim sitemizin adının lekelenmesini istemeyiz.

Zeki

Hayvansever
Kus Dostu
Merhaba ben 30 sene isviçrede yaşadım şimdi İstanbul’a döndüm isviçrede iki tane kedim vardı vardı onları kızım çok sevdiği için ona bıraktım ve kesin dönüş yaptığım İçin buradada kedi Sahibi olup bakmak istiyorum özellikle kedileri çok seviyorum
Hayvanların para karşılığı alınıp satılması en çok üzüldüğüm konulardan biri kesinlikle karşıyım
Kedilerimle yaşadığım çok ilginç olaylar var tanıştığımızda size onlarıda anlatırım uzun lafın kısası yavrulardan birine talibim
Biraz izdivaç programı gibi oldu😅

Nryfnk

Hayvansever
Kopek Dostu
Merhaba.
Ilaninizi facebook kedi sahiplendirme grubunda gördüm. Uzun zamandır bu cinslerin hayraniyim. Ucretli sahiplenmeye karsi oldugum için ücretsiz bulabilmek adina takipteyim. Çocuklugumdan beri kedi ve köpeklerle iç içeyim. Evimde bir hayvan olmamasi benim için büyük eksiklik. Ailemde hemen hemen herkeste birer tane evcil hayvan mevcut :) çok seviyoruz.
Tecrübelerime güvenebilirsiniz. Gerek veteriner gerek mama ve özel ihtiyaçları konusunda maddi manevi en iyi özeni gösterecegimden emin olabilirsiniz.
Izmirdeyim. Yorkshireterrier köpegimi de istanbula giderek aile ile yüzyüze tanisip ücretsiz sahiplendim.
Sözleşme ve takip isteginiz çok yerinde olmuş. Ben talibim :)
Umarim hakettikleri aileye kavuşurlar. Bu ufaklikların şansları açık olsun...

Chicri

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba izmirde oturuyoruz 5yaşında bir Scottish sahibiyiz 2küçük çocuğumuz la birlikte büyüyorlar evimizde bir yeni bebek daha istiyoruz talibiz iletişime geçerseniz seviniriz

Sophia.M

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba ben sahiplenebilirim yıllanmış kedi dostuyum uzunca süreler baktım her tür ihtiyaçları ile ilgilendim genellikle sokak hayvanlarıydı bir tane uzun süreli dostum yoldaşım pamuğum vardı yedi senedir yok ne yazık ki. Düşünürseniz iyi bir bakıcı ve sevici olacağıma şüpheniz olmasın karşılıklı iletişimi de sürdürebilir güvence sağlayacak bilgi garanti verebilirim 🙂

Ozgec112

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhabalar size Burdurdan yazıyorum uzun zamandır kedi sahiplenmeyi düşünüyordum kısmetse kedilerinizden birine talibim.Daha önce uzun yıllar evcil hayvan bakmisligim vardır.Yanimiza evlat gibi bakacagimiz hayat arkadaşı arıyoruz.Gozum gibi bakacağıma emin olabilirsiniz.Kamu personeliyim esim ve ben 112 de çalışıyoruz aile sicakligiyla samimiyetiyle yaklaşacagimiz çok fazla vaktimiz var.Hayvanlar gerçekten satılık değil-dir düşünceleriniz çok içten ve samimi, bu fırsatı bize tanımanızı cani gönülden diliyoruz hayırlı gunler

Damla Kaya

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhabalar,
Bizim bir scottish straiht kızımız var. Biz işteyken yalnız kalıyor. Kızımızı sizin gibi güzel yürekli bir insandan sahiplendik. Bu yavrulardan birini de ona can yoldaşı olsun diye ailemize katabiliriz. Pendikte yaşıyoruz. Yaşadığımız koşulları görebilirsiniz. Takip şartınızı da seve seve kabul ederiz.
Umarım çok güzel birer aileleri olur 😊

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...