Şans İle Tanışın :)

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

enginozturk

Hayvansever
Kedi Dostu
Şans ile tanışmamız, komşum tarafından biraz benim gazlamam biraz kendisinin evde tek kalmaktan sıkılması ile birlikte bir ev arkadaşı olarak Şans'ı sahiplenmesi hikayesine dayanıyor.
Şans bir hayvan sever tarafından sokakta hasta olarak bulunuyor cinsi hakkında bir bilgim yok, hayvan sever tarafından veteriner kontrolü sonrasında birkaç hafta bakılarak enerjisi toplaması ardından sahiplendirmeye karar veriyor. Kendisinin birçok dostumuzu halihazırda baktığını öğrenmiştik bu vesileyle, ekonomik anlamda zorlandığı için bu kızımızı sahiplendirmek istemiş ve kısmet bizeymiş diyelim. 3 saatlik bir araba yolculuğu sonrasında bize ulaştı ufaklık şu an ortalama 6 aylık. 4 aya yakın bir süredir bizimle.

Şans ile Tanışın
149

Kendine has uyku stiline sahip bu dostumuz hemen hemen her pozisyonda uyuyabilme kabiliyetine sahip :)
150
Hemen hemen her pozisyonda demiştim :) Bizimle birlikte ders çalışmaya bayılıyor hanımefendi ara ara ders çalışmaktan yorulup küçük kestirmeler yapabiliyor.

NOT: Resimlere tıklayarak büyütebilirsiniz.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@enginozturk çok beğendim Şans'ı, en büyük şansı sizin onunla, onun ise sizinle tanışması olmuş gerçekten çok güzel maşallahı var.