Şanışer - #Susamam Şarkısında Hayvan Haklarına da Yer Verdi

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba değerli hayvanseverler, Şanışer gerçek ismi ile Sarp’ı çok uzun yıllardır tanırım. Dün gece Susamam diye bir klip yayınladı youtube kanalında.

Klip içerisinde; kadın hakları, adalet, doğa, hayvan hakları, çocuk hakları gibi birçok hassas konuya dokundu. Hayvan Hakları konusunda söylediği kısmı alıp instagram hesabımıza yükledim. Umarım beğenirsiniz🙏🏻

http://instagr.am/p/B2C7HblFckN/

Begüm

Hayvansever
Kedi Dostu
Harika olmuş, tek kelime ile şahaneee diyebilirim. Şarkının devamını youtube de izledim de çok cesur konulara değinmişler, umarım başları belaya girmez. Hayvan Hakları kısmı ve Kadın Hakları kısmında ayrıca gözlerim doldu desem yeridir. 😔

cigdemcnkc

Hayvansever
Kedi Dostu
İlk ve tek sonuna kadar dinlediğim rap parçası diyebilirim. İzlerken tüylerim diken diken oldu çok güzel konulara değinmiş keşke tüm rapçilerimiz böyle olsa

Zmrt

Hayvansever
Kedi Dostu
Arkadaşlar klipte gördüğünüz hayvanlar şanışerin sahiplendiği hayvanlardir. Klipte goruntu olsun diye barınakta gidip çekilmis goruntuler değil onlar. Bu tarz işlerin devamı gelir umarım.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Zmrt, Şanışer'i yaklaşık 2006 yılından bu zamana kadar tanırım, hayvanlara ne kadar ilgisi ve desteği olduğunu bilirim. Sizin de bu şekilde tanımanız beni mutlu etti. Umut edelim de böylesine hayvanlara destek veren parçalar hep yayılır.

Begüm

Hayvansever
Kedi Dostu
Aslında Türkçe rap şarkılar güzel bir hal almaya başladı sanırım benim hoşuma da gidiyor.