Sanırım kızgınlığa girdik

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

abdurrahmanaric

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba,

Kedim bu gece başladı bi huysuzluğa hiç bi odada durmak istemiyor ve neresi olursa olsun hep miyavlıyor. Acı çekiyomuş gibi bide ama pozisyon durumu mevcut değil, çok esip gürlemiyor umarım böyle geçiririz. Tavsiyeleriniz var mı?

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Kapı pencereleri iyice kapatın :D
Ses çıkarmaya başlarsa Mümkün mertebe aksam yatmadan önce bol bol kosturtun ki yorulup gece o uyusun ki sizde uyuyun ;)

yunuscelik

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba,

Kedim bu gece başladı bi huysuzluğa hiç bi odada durmak istemiyor ve neresi olursa olsun hep miyavlıyor. Acı çekiyomuş gibi bide ama pozisyon durumu mevcut değil, çok esip gürlemiyor umarım böyle geçiririz. Tavsiyeleriniz var mı?
Benim sıpa şuan kapının önünde yatıyor resmen ordan en ufak ses geldiğinde atak moduna geçiyor :D

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Dayanın geçecek :D
Yaşı geldiyse karşılaştırın bence, çoğu acıdan faydalı bir durum ;)

yunuscelik

Hayvansever
Kedi Dostu
9 aylık şu anda.3 ay boyunca böyle devam eder mi yoksa bir süre sonra durulur mu :D
Valla benim kedim dişi, bunu 1 haftadır yapıyordu ama sadece geceleri kısa şekilde miyavlıyordu bende oyun oynamak istiyor sanmıştım ama baya artınca dışarı çıkmak isteyince kızgınlığa girdiğini anladım şuan hala devam ediyor.

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
@Rick, veterinerinizde kan sayimini falan yaptırın. Eğer bir sorun yoksa, kısırlaştırma yapmak için yaşını beklemenize gerek yok.

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Komşular kapıya dayanmadığı sürece sıkıntı yok bence :D

abdurrahmanaric

Hayvansever
Kedi Dostu
Kapı sesini veya diğer odadan bi sesi duyunca direkt gözleri ve kulakları dikiyo, veteriner 1 kere kızgınlık geçirsin öyle kısırlaştıralım demişti gerek var mı acaba böyle bi şeye?

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Kapı sesini veya diğer odadan bi sesi duyunca direkt gözleri ve kulakları dikiyo, veteriner 1 kere kızgınlık geçirsin öyle kısırlaştıralım demişti gerek var mı acaba böyle bi şeye?
Fıkır ayrılıkları oluyor ama genel olarak hormonel sıkıntı olmaması adına 1 kez kızgınlık geçirmiş ve 8 ayı doldurmuş olmasini tercih ediyorlar.