Sanabelle ve Hayal Kırıklığı..

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Rojda K.

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba, kedilerime her zaman Royal Canin aldım, üç yaşında iki kısır kedim var. Birkaç ay önce ND'ye geçiş yaptım, düşük tahıllı narlı ve tavuklu, yediler, sıkıntı olmadı ama en iştahlısı bile pek bir iştahsız yedi. Çok büyük hata yapıp Royale geri döndüm fakat içime sinmiyordu Royal.. Daha temiz içerikli mama arayışına girdim ve Sanabelle'de karar kıldım. Alman markası olması, düşük tahıllı olması ve içeriğinin daha iyi olması nedeniyle aldım, fakat çok pişmanım! Çok kötü kokuyor ve en önemlisi kedilerim yiyemiyor. 4 gündür aşamalı geçiş yapmaya çalışıyorum, dün Royal tamamen bitti. Bir kedim dünden beri aç, ağzına alıyor, çiğnemeye çalışıyor, mama ikiye bölünmüş şekilde ağzından düşüyor. Olmuyor. Hayvan yemekle uğraşıyor. Her seferinde ağzına alıyor, düşüyor. Adeta çiğneyemiyor. Royale göre çok daha sert ve küçük. Çok pişmanım. Hiç alıştırmaya çalışmadan başka mamaya geçsem sağlıklı olur mu? Açıkçası N&D somonlu falan düşünüyorum..

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Bilgili arkadaşlar daha iyi yorum yapacaktır ancak keşke öncesinde numune talep etseydiniz.

Birkaç firma eve numune gönderiyor aklınızda olsun. Felicia, Temiz Mama, Cat Plus, Mercy , Mystic , Unique, Fit mama

bunlar aklıma geldi.

Rojda K.

Hayvansever
Kedi Dostu
Bilgili arkadaşlar daha iyi yorum yapacaktır ancak keşke öncesinde numune talep etseydiniz.

Birkaç firma eve numune gönderiyor aklınızda olsun. Felicia, Temiz Mama, Cat Plus, Mercy , Mystic , Unique, Fit mama

bunlar aklıma geldi.
Once numuneyi araştırdım zaten, talep edebileceğim bir yer ya da iletişim adresi göremedim. Bu dedikleriniz kaliteli markalar değil, ben sadece kaliteli kedi mamalarıyla ilgileniyorum. Sanabelle'yi içeriğinden ötürü tercih etmiştim ama koca bir hüsran..

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
Nd nin tahilsiz bildircinlisini denediniz mi? Farmina önceden numune yolluyordu. Bir iletişime geçin isterseniz.
Acana veya orijen de tavsiye ederim. Şadanlar da bunların Türkiye temsilcisi. Onlarla da iletişime geçebilirsiniz.
true instinct yi öneren de var ama ben içeriğini beğenmedim şahsen. Etin hangi kısmını kullandıkları yazmıyor. Kıkırdak mi et mi bilmiyorum.

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Çok uzun zamandır Royal Canin kullanıyorsanız başka bir mamaya geçiş yapmanız çok zor olur. Royal Canin'den daha üst kalite bir mama tercih etmelisiniz. Fiyat aralığı verirseniz daha iyi yardımcı olabilirim. :)