Samoyed Dişi

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Beyzamanu

Hayvansever
Kopek Dostu
Bir aylık Samoyed dişi bir köpek sahiplendim bugün adı manuela şu anda kendisi ile aramız çok iyi bunun için kullanabileceğim en iyi fiyatı fark etmez hiç önemli değil mamalardan önerebilir misiniz bir de küçükken dikkat etmem gereken bir şey var mı biraz araştırdım ama istediğim detayda cevaplara ulaşamadım lütfen bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim

Furkan

Yönetici
Kopek Dostu
Bir aylık Samoyed dişi bir köpek sahiplendim bugün adı manuela şu anda kendisi ile aramız çok iyi bunun için kullanabileceğim en iyi fiyatı fark etmez hiç önemli değil mamalardan önerebilir misiniz bir de küçükken dikkat etmem gereken bir şey var mı biraz araştırdım ama istediğim detayda cevaplara ulaşamadım lütfen bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim
Merhabalar.
Manuela şuan kaç aylık? Yaş bilgisi verirseniz mama önerisi yapabiliriz.

Furkan

Yönetici
Kopek Dostu
Samoyed ırkı köpekler biraz nazlı olurlar, mama seçiminde de ayrım yapabilirler.
Benim önerim Royal Canin veya Proplan markalarının yavru köpek mamaları olurdu.

Deneme amaçlı 3 kg kuru mama ve yanında aynı markanın yaş mamasını almanızı öneririm. Denemeden hangisini beğeneceğini bilmek zor lakin Royal Canin markasını beğeneceğini düşünüyorum.

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Acana - Orjijen en iyileridir bu konuda.

Aşagı dogru gidersek N%D , Proplan, Hill's diyebiliriz.,,Tavsiyem veterinerin kendı sattıgı mamaları almayın, anlasmalı oluyorlar.