Sahipsiz patilere yuva

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Hulya

Hayvansever
Kus Dostu
Yeni doğum yapmış anne kedimize ve beş bebeğine yuva arıyoruz anne çok akıllı zeki insancıl bir cocuk

Ekli dosyalar

• IMG-20190401-WA0008.jpg
    IMG-20190401-WA0008.jpg
    393.6 KB · Görüntüleme: 285

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Hulya hanım maşallah güzel bir kedi. Yavruların da fotoğraflarını çekebilirseniz eğer ben gerekli platformlarda paylaşıp duyuru haline getirebilirim.

Hulya

Hayvansever
Kus Dostu
Yavruları sakladi göstermiyor apartmanın altında bi bölme var insan göremiyor kendisi giriyor dışardan kedi arkadslari geliyor belkı onlardan sakladi bilemiyoruz ama bir haftadır yavrular orda cuma günü 2 haftalık olacaklar ben daha göremedim 😣

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Yavrularını kıskanıyordur büyük bir ihtimal. Ama gördüğünüz vakit direk çekerseniz yuvalandırmaya çalışalım, dışarıda yaşam oldukça zor maalesef.

Miela

Hayvansever
Kedi Dostu
Yavrularını erkek kedilerden korumak için saklamıştır. Çünkü erkek kediler dişi kedilerin emzirdiği müddetçe çiftleşmeyeceğini biliyor ve bebekleri öldürüyorlar bu sebeple. Bırakın orda kalsınlar en azından kritik dönemi atlatana kadar. İnşallah güzel yuvaları olur hepsinin.

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu
anne kedi oldukça tatlı duruyor, yavrularının da bir o kadar tatlı durduğundan eminim. fırsat bulup yavru kedilerin de fotoğraflarını eklerseniz eğer mutlaka yuva bulacaklardır, elimden geldiği kadarı paylaşmaya çalışırım

Hulya

Hayvansever
Kus Dostu
Yavrular siyah beyazlar sanırım sakladığı için göremiyoruz ama ins yuva çıkar anneyede yavrulara da bugun bir arkadaş kisirlastiracagini soyledi anneyi de bebeklerde sütten kesilsinler

Kullanılmıyor

Hayvansever
@Hulya hanım bebekler sütten kesildiyse eger yuvalandırmanız icin yardımcı olabilirim özelden yazabilirsiniz

Hulya

Hayvansever
Kus Dostu
@Hulya hanım bebekler sütten kesildiyse eger yuvalandırmanız icin yardımcı olabilirim özelden yazabilirsiniz
Yok daha 3 hafta olucak yarın zaten sakladi görünmüyorlar ama erik kedi var bitane rahat birakmiyor bugun bagryordu anne yine

Hulya

Hayvansever
Kus Dostu
Ins giriyorum sürekli ilan ama dönen yok malesef

Ayşee

Hayvansever
Kedi Dostu
Yeni doğum yapmış anne kedimize ve beş bebeğine yuva arıyoruz anne çok akıllı zeki insancıl bir cocuk
Ne güzel kediymiş maşallah inşallah güzel bir yuvası olur bura da bu yavrunun yuva bulmasına vesile olur. Böyle sahiplendirmeler yapılabiliyorsa benim de sokakta baktigim çok güzel kedilerim var onların da resimlerini atarım onlar da şansını bir dener. Malum burası küçük yer çok fazla hayvan besleyen yok iç anadoluda.