Sahiplenme Scottish fold

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Adnan29

Hayvansever
Kedi Dostu
Öncelikle merhaba, bir kaç zamandır kedi veya köpek sahiplenme arasında kaldım. Aile köpekten korkmalarından dolayı kedi almak istedim. Scottish fold sahiplendirmek isteyen olursa ben buradayım

yunuscelik

Hayvansever
Kedi Dostu
Köpek çok daha sorumluluk ister, günde 2 defa yürüyüşe çıkarmak zorundasınız tuvaleti için. Evde koltuklarınızı parçalaması daha olası. Şahsen ben evde beslenilecekse kedileri tercih ederim ama köpekleri daha çok seviyorum.

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Scottish i bulmak imkansız desek yeridir, hoş bulmasam da kimse 2bin tl'lik hayvanı bedavaya vermez cünkü alan insanın 2 gün sonra satabilme durumu var.

köpek evde cok zor, pug bulabilirseniz evde bakımı cok kolay. ya da kücük ırklar bi derece.
ama pug kedi gibi :D

Adnan29

Hayvansever
Kedi Dostu
Scottish i bulmak imkansız desek yeridir, hoş bulmasam da kimse 2bin tl'lik hayvanı bedavaya vermez cünkü alan insanın 2 gün sonra satabilme durumu var.

köpek evde cok zor, pug bulabilirseniz evde bakımı cok kolay. ya da kücük ırklar bi derece.
ama pug kedi gibi :D
Evet maalesef ki imkansız gibi bir şey. Köpek olmasını çok istedim puglara da çok baktım ama aile kediyi daha çok istediği için kedi tercihimiz oldu ☺️

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Russian blue bakıyorum ben, hem cins kedi hem ücretsiz de bulunabiliyor. Aklınızda olsun.

Begüm

Hayvansever
Kedi Dostu
Adnan bey bence bir kediye o kadar para vermeyin ve maalesef o kedi cinslerini sahiplendirmek isteyenlerde dünya kadar para talep ediyor insanlardan.

Sokaklarda o kadar güzel kediler var ki hem sıcak bir yuva açmış olursunuz hem kedi cinslerinin aralarında bir farkı yok olduğunu görürsünüz. Sokaklarda çok güzel yavru kediler var hatta site içerisinde sahiplendiren kişi çok fazla bir göz atın derim.

Zuzu

Hayvansever
Kedi Dostu
@Adnan29, öncelikle eviniz de bir cana yuva olmanız çok güzel. Benim kızım da scottish fold ama ben ücretli sahiplenmedim.arkafaşıma sokak hayvanları için mama aldım. Ve klinik borcuna destek oldum. Bende de cins kedi var. Ama bir tane. Diğer canlarımın hepsi sokaktan. Kendi evimde 1 annemde 5-6canımız var. Köpeğimiz de var ama bahçeli ortamda. Hepsiyle elimden geldiğince ilgilenme ye çalışıyorum.
Biraz konuyu uzattım kusura bakmayın. Kısaca nacizane tavsiyem ihtiyacı olan bir yavruyu ailenize olmanız. İnanın o kadar çok ki sıcak bir yuvaya muhtaç olan.
Umarım herşey gönlünüz ce olur.
Patili günler. 🐾🐾

Beyzpl

Hayvansever
Balik Dostu
Ben son zamanlarda kedi sahiplenmek istediğim için facebooktaki grupları takip ediyorum. Ve eğer ailenizi ikna edebilirseniz, küçük cins köpek almak isterseniz birkaç paylaşım gördüm bu konuda. Türleri hakkında hiçbir fikrim yok, ucu de küçük veya orta boyutta deniyor. Son durumlarını da bilmiyorum. Ama sahiplenmek isterseniz ev için güzel seçenekler olur bence.:)
Screenshot_20201218_221114.jpg
Screenshot_20201220_140228.jpg
Screenshot_20201219_195729.jpg