Pomeranian Boo

Sahiplendirmeler Hakkında!

1180x200 Reklam Alanı

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Katılım
4 Mar 2019
Mesajlar
2,829
Çözümler
12
Tepkime puanı
1,914
Puanları
113
Konum
Türkiye
Merhaba değerli hayvansever dostlarım, sahiplendirmeler hakkında sizlerle biraz tartışacağım.

Olayı kişiselleştirmiyorum, herkes dilediği hayvanı kendine dost olarak görür ve sahiplenir. Fakat belirli başlıklı konularda konu sahibi ilanını oluşturduktan sonra benimle iletişime geçerek kendisine ait iletişim bilgilerini göndermek zorundadır. Aksi hâlde konusunu kapatıp, çöp kutusuna taşımak durumunda kalacağım.

Birçok kişi ilanlarda telefon numarası soruyor, iletişime nasıl geçebilirim? Kendisine nasıl ulaşabilirim gibi sorularla karşılaşıyoruz. Buna çözüm için; eğer ilan içerisinde iletişim bilgileri paylaşılmayacaksa, iletişim bilgilerini bizlerle paylaşıp kendisinin uygun gördüğü kişiye özel mesaj yolu ile gönderilecektir. Bunun haricinde asılsız ilanlar kaldırılacaktır!

Sitemizin asıl amacı insanlara yardımcı olabilmek, aile olabilmek adına elimizden geleni yapmaktır. Birçok hayvanseverin kafasında soru işareti olmaması adına böyle bir yazıyı paylaşıyorum sizlerle. Burada çekiliş/yarışma düzenleyip kazanan tüm talihlilerimize ürünlerini gönderdik, bu denli ASILSIZ olan ilanları yayınlatıp sitemizin ismini kötüye kullanmayı kesinlikle istemeyiz...

Hayvan sevgisi ve hayvanlar.net ile kalın.
Tevfik AKTUNÇ