Sahibi Tarafından Terk Edilen Köpeğin Durumu

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Bu videoyu ilk izlediğimde kanım çekilmişti diyebilirim. Sizlere abartmadan söylüyorum, üzüntüden o gece uyuyamamıştım.

Bir insan evladı neden köpek sahiplenir? Bence ilk önce bunun bilince olunmalı. Çok az bir kesim bu canları dost olarak görürken, bir başka kişilerde böylece sokağa atıyor. Hiç düşünmeden sahipleniyorlar, daha sonra sokaklara atarak daha fazla işkence etmiş oluyorlar.

Buradan köpek sahiplenmek isteyen arkadaşlara seslenmiyorum sadece... köpek, kedi, kuş, hamster, tavşan vs.vs. ileriyi düşünerek sahiplenin, lütfen. Aksi hâlde böyle kötü sonuçları izlemek durumunda kalıyoruz!

Misgene07

Hayvansever
Sanırım bu gece de ben uyuyamayacağım 😢 kim bilir nasıl bir hevesle satın aldı. Vebalı gibi kaçıyor candan. İnsanoğlu ne kadar da insanlığı unuttu. Yavrum benim resmen yalvarıyor gitme diye. Nasıl dayandı ki o canın öyle yakarışlarına. Bazı tv programlarında terkedilmiş ve yıllar sonra anne babalarını arayan insanlar var. İşte o terkeden anne babalar da bu zihniyete sahip insanlar. O yüzden bazı insanlar anne/baba olmamalı 😢

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu
Sanırım bu gece de ben uyuyamayacağım 😢 kim bilir nasıl bir hevesle satın aldı. Vebalı gibi kaçıyor candan. İnsanoğlu ne kadar da insanlığı unuttu. Yavrum benim resmen yalvarıyor gitme diye. Nasıl dayandı ki o canın öyle yakarışlarına. Bazı tv programlarında terkedilmiş ve yıllar sonra anne babalarını arayan insanlar var. İşte o terkeden anne babalar da bu zihniyete sahip insanlar. O yüzden bazı insanlar anne/baba olmamalı 😢

o kadar haklısınız ki inanın bende söyleyecek söz bulamadım. bir süre sessiz kaldım ve sonunda sessizliğimi bozma karar aldım. eee bu insanoğlu ne istiyorsun o candan... ileriyi düşünmek veya biraz tahmin etmek bu kadar mı zor ki alıp sahipleniyorsun, eminim o sahiplendiği dönemde de rezil etmiştir hayvanı :( ben artık hiçbir şey demiyorum bu tür insanlara...