Sağlık Sorunlarımdan Dolayı Mobil Olacağım

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba değerli hayvansever dostlarım, sağlık problemlerimden dolayı bir süre mobil olacağım.

Telefon numaram birçok kişi de mevcut, ulaşmak istediğiniz vakit acil durumda direk arayabilirsiniz. Bir süre siz değerli hayvansever dostlarıma emanet ediyorum siteyi.

destanhbf

Hayvansever
Merhaba değerli hayvansever dostlarım, sağlık problemlerimden dolayı bir süre mobil olacağım.

Telefon numaram birçok kişi de mevcut, ulaşmak istediğiniz vakit acil durumda direk arayabilirsiniz. Bir süre siz değerli hayvansever dostlarıma emanet ediyorum siteyi.
hocam çok geçmiş olsun. eğer yapılacak bir şey varsa yardımcı olabilirim. telefon numaram sizde var. soracağınız bir şey olursa ordan sorabilirsiniz. kendinize iyi bakın..

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Çok teşekkür ederim çok sağ olasın. Birkaç gün bilgisayara bakamayacağım açıkçası, mobilden sorunlara da çözüm bulmaya çalışırım her türlü, bir sıkıntı olursa forum içerisinde beni arar mısın?

destanhbf

Hayvansever
Çok teşekkür ederim çok sağ olasın. Birkaç gün bilgisayara bakamayacağım açıkçası, mobilden sorunlara da çözüm bulmaya çalışırım her türlü, bir sıkıntı olursa forum içerisinde beni arar mısın?
ararım hocam. sorun etme sen. gözüme takılan bir sorun bir sıkıntı olursa haber ederim.

Seda

Hayvansever
Kedi Dostu
Cok gecmis olsun bende ayni durumdayim sabir diliyorum

Ali

Hayvansever
Kopek Dostu
Çok geçmiş olsun hocam, umarım kısa sürede atlatırsınız.

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu
çok geçmiş olsun @Tevfik bey hastalık çok zor bir durum ve maalesef ben de annemin rahatsızlığından dolayı giremiyorum :( size çok geçmiş olsun yeniden umarım kısa süre içerisinde toparlarsınız.