Safariden Siteye Girenler

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Begüm

Hayvansever
Kedi Dostu
Eğer safariden siteye girip bildirim görmüyorsanız logo üzerine tıklayın sayfa tekrardan yenilensin o zaman geliyor bildirimler.

Bilgisayarımda bunu yapmadı ama telefonda safari tarayıcısını kullanıyorum ve bu şekilde bir durumla karşılaştım, bilgilendireyim dedim.

ozguracar

Hayvansever
Kedi Dostu
Ben opera kullaniyorum orada da durum ayni. Ama ilk defa dun safari ile telefondan giris yaptim. Cok guzel olmus mobil surumu de. Tema sayisini arttirabilseymisler super olurdu. :)

Begüm

Hayvansever
Kedi Dostu
@ozguracar, aslında bilgisayarda chrome ile girildiğinde bilgisayardan kullanışı çok güzel ama her zaman açılmıyor :) telefon versiyonu çok güzel benim çok hoşuma gitti, tema seçenekleri konusunda katılıyorum artırılırsa çok daha güzel olur 🤔

ozguracar

Hayvansever
Kedi Dostu
Nedense chrome'u bir turlu sevemedim. Opera iyi bir browser. Safari'de oyle.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhabalar, sitemiz tüm tarayıcılar ile uyumludur. Herhangi bir tarayıcı da şu nedenden dolayı açılmıyor veya herhangi bir yeri çalışmıyor diyemeyiz. Karşılaştığınız herhangi bir sorun da lütfen bizlere bildiriniz, hayvanlarla kalmanız dileğimle.

Miela

Hayvansever
Kedi Dostu
Safariden değilde chrome indirdim onunla bağlanıyorum hep bildirimler görünüyor.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Miela, birisi sizi etiketlediğinde, konunuza veya yazmış olduğunuz konuya, beğeni ifadelerinden herhangi birisini bıraktığı vakit gelmektedir. İlerleyen zamanlarda forum istatistikleri alanı dolacağını düşünerek böyle bir sistemi geliştirdik, aynı zamanda konunuza cevap yazıldığında, yazmış olduğunuz konuya cevap geldiğinde veya özel mesaj aldığınızda da mail adresinize sitemiz tarafından mail gitmektedir.