Sadece Çekilişe Katılmak İçin Gelinmesine Karşıyım!

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Furkan

Yönetici
Kopek Dostu
@Tevfik abim ile tanışmam bundan neredeyse 12 13 sene öncesine dayanıyor. Sürekli bu işlerin içinde olan, hayatını forumlara ve web işlerine adamış birisi diyebilirim. Hayatımda tanıdığım en kaliteli insanlardan biri. Parayla pulla işi olmayan, sürekli güncel ve kaliteli bir ortam sağlamaya çalışan biri.
Bu işlerden az çok anlayan vardır aramızda. Bir forum kurmanın maliyeti oldukça yüksek. En azından ülkemiz şartlarına göre yüksek. Bu adam, hiçbirimizden ücret talep etti mi yahut bir yardım? Hayır. Eğer binlerce lira harcayıp bize böyle bir ortam sağlıyor ise kusura bakma arkadaşım sen de burada ticari bir amaç gütmeden makalelerini ekleyeceksin. Ha, zorunda mısın? Elbette hayır. Wmaracı var, r10 var, makale platformları var. Oralarda ticari olarak bu işi yapmana bit engel yok. Ben memur değilim, çalışmıyorum da. Fakat tam zamanlı olarak Metin yazarlığı yapıyorum. Burada hiçbir zaman böyle bir ticari amaç gütmem.

Ayrıca, evet bu forumda açılması gereken onlarca kategori var, haklısın. Fakat bu kategorilerin anında açılması kullanıcıya boş görünmekle kalmayıp, gelen ziyaretçiyi geri çevirecektir. Anlatacak çok şey var fakat ben Tevfik abimin bu işi çok iyi bildiğini ve neyin ne zaman yapılacağına karar verebileceğini düşünüyorum.

Rabbim tüm dostlarımıza uzun ömürler versin. Herkese iyi forumlar diliyorum.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Furkan kardeşim öncelikle güzel düşüncelerin için teşekkür ederim. Ben her zaman eleştiriye de açık bir insanımdır fakat bu arkadaş kendisini fazlasıyla profesyonel zannediyor (hiçbir başarısı olmamasına rağmen).

İlk tanıdığı günden bu zamana kadar sürekli makaleleri satabilirim, satışını gerçekleştirebilirim dedi. Ben de elimdeki son parayı bu projeye yatırdığımı ve son kurşunumu sıktığımı söyledim. Alamayacağımı dile getirdim, daha sonrasında bana yazdığı "o zaman yazıları gireyim", ben de nasıl dilersen öyle yap dedim. Elindeki makale listesini gördüm kedilerle, köpeklerle ve kuşlarla ilgili dolu makale mevcut. Mevcut olan kategori forumlarının dolmasını ve ilerleyen zamanlarda ise diğer forumların açılması gerektiğini dile getirmeme rağmen, ısrarla kendi bildiğini yaptı.

Her neyse uzaklaştırdım arkadaşı, izdivaç forumu gibi kullanmaz umarım diğer platformlarıda. Ciddi anlamda insanlar rahatsız oluyordu bu durumdan çünkü, her neyse ben fazlasıyla tahammül ettim; bundan sonra daha sıkı tedbirler alınması gerekli.

Furkan

Yönetici
Kopek Dostu
@Furkan kardeşim öncelikle güzel düşüncelerin için teşekkür ederim. Ben her zaman eleştiriye de açık bir insanımdır fakat bu arkadaş kendisini fazlasıyla profesyonel zannediyor (hiçbir başarısı olmamasına rağmen).

İlk tanıdığı günden bu zamana kadar sürekli makaleleri satabilirim, satışını gerçekleştirebilirim dedi. Ben de elimdeki son parayı bu projeye yatırdığımı ve son kurşunumu sıktığımı söyledim. Alamayacağımı dile getirdim, daha sonrasında bana yazdığı "o zaman yazıları gireyim", ben de nasıl dilersen öyle yap dedim. Elindeki makale listesini gördüm kedilerle, köpeklerle ve kuşlarla ilgili dolu makale mevcut. Mevcut olan kategori forumlarının dolmasını ve ilerleyen zamanlarda ise diğer forumların açılması gerektiğini dile getirmeme rağmen, ısrarla kendi bildiğini yaptı.

Her neyse uzaklaştırdım arkadaşı, izdivaç forumu gibi kullanmaz umarım diğer platformlarıda. Ciddi anlamda insanlar rahatsız oluyordu bu durumdan çünkü, her neyse ben fazlasıyla tahammül ettim; bundan sonra daha sıkı tedbirler alınması gerekli.

Çok fazla düşünmeye gerek yok abi. Her yerde karşımıza geliyor, benim kızdığım diğer bir nokta "sallamadı" vs. demesiydi. Yönetim ekibi kurulduktan sonra bu gibi sorunlar ortada kalmaz diye düşünüyorum. Zamanla her şey yoluna girer.
Neyse, biz işimize bakacağız. Bu forumu, hayvanlar adına en güncel ve en bilinen forum yapacağız inşallah.

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu
ben diyecek bir söz bulamadım, geçmiş zamanlarda insanlar forumları ne güçlükle açarlardı ne kadar emek verip uğraşırlardı şimdi de hiç farkı yoktur eminim. ben daha önce size söylemiştim yine söylüyorum burası ticari bir forum değildi ve siz hep bahanelere sığınmışsınız.

bazı şeyler çok çabuk elde edilmiyor, sizin yaptığınızı küçük çocuklar yapmıyordur! bunu yap tevfik, şunu yap tevfik diyorsunuz isteğiniz olmadığında da üzülerek, kızarak gidiyorsunuz. siteden uzaklaştırılmanız mantıklı bir karar olmuş bu kararı destekliyorum.

destanhbf

Hayvansever
tevfik kardeşim yorumları sonuna kadar okudum ve değerlendirdim. hayvansever nickli arkadaşın tavrı çok yanlış. bu nedenle forumdan uzaklaştırılma işlemini çok olumlu buldum. henuz 1 aylık dahi olmayan bir forumda mükemmeliyetçi bir yaklaşım ile gelmesi çok yanlış yıllarca uğraşılan forumlarda bile eksiklikler olurken bu şekilde satalım demesi yada sallamadın beni demesi hiç hoş değil. sen bildiğin şekilde ilerle. biz arkandayız.