Sadece Çekilişe Katılmak İçin Gelinmesine Karşıyım!

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu
Belki haddime değildir, bilemiyorum sizler neler düşünürsünüz fakat sadece çekilişe katılmak için gelenlere ben karşıyım. burası bizler için çok güzel bir nimet diyebilirim, insanlar forumun tadını bilmediklerinden sürekli sosyal medyada takılıyorlar.

tüm sosyal medya hesaplarımı sildim, burasını da kuzenim aracılığıyla fark ettim ama iyi ki farketmişim diyorum. sosyal medyaların insana hiçbir zaman katkı sağladığını düşünmüyorum ve sanırım oralarda reklam yapılıyor, insanlar sadece yarışmaya veya çekilişe katılmak için gelip çekilişe katılıyorum dedikten sonra gidiyorlar, forum içerisinde muhteşem bir ortam yapılabilir, çok büyük etkinlikler yapılabilir ama kimse bunun farkında değil maalesef.

haddimi fazlasıyla aşmış olabilirim, bu durum için öncelikle yönetimden daha sonra diğer hayvan sever üyelerden özür diliyorum...

emirrasit

Hayvansever
Kedi Dostu
Belki haddime değildir, bilemiyorum sizler neler düşünürsünüz fakat sadece çekilişe katılmak için gelenlere ben karşıyım. burası bizler için çok güzel bir nimet diyebilirim, insanlar forumun tadını bilmediklerinden sürekli sosyal medyada takılıyorlar.

tüm sosyal medya hesaplarımı sildim, burasını da kuzenim aracılığıyla fark ettim ama iyi ki farketmişim diyorum. sosyal medyaların insana hiçbir zaman katkı sağladığını düşünmüyorum ve sanırım oralarda reklam yapılıyor, insanlar sadece yarışmaya veya çekilişe katılmak için gelip çekilişe katılıyorum dedikten sonra gidiyorlar, forum içerisinde muhteşem bir ortam yapılabilir, çok büyük etkinlikler yapılabilir ama kimse bunun farkında değil maalesef.

haddimi fazlasıyla aşmış olabilirim, bu durum için öncelikle yönetimden daha sonra diğer hayvan sever üyelerden özür diliyorum...
çok güzel bir konuya değinmişiniz alkışlıyorum sizi 👏

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu
çok güzel bir konuya değinmişiniz alkışlıyorum sizi 👏

çok teşekkür ederim burada üzerine alınan, alınabilir benim için sorun değil. fakat sadece çekiliş veya yarışmalar için buraya gelinmesi bu siteyi kuranlara büyük saygısızlıktır diye düşünüyorum, ilk çekilişe katıldım ben de (destek olabilmek adına) fakat ikinci çekilişe katılmadım bilerek.

emirrasit

Hayvansever
Kedi Dostu
çok teşekkür ederim burada üzerine alınan, alınabilir benim için sorun değil. fakat sadece çekiliş veya yarışmalar için buraya gelinmesi bu siteyi kuranlara büyük saygısızlıktır diye düşünüyorum, ilk çekilişe katıldım ben de (destek olabilmek adına) fakat ikinci çekilişe katılmadım bilerek.
aslında biz türk milleti olarak hazırcı ve kolaycıyız malesef

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu
aslında biz türk milleti olarak hazırcı ve kolaycıyız malesef

kesinlikle katılıyorum bir dönemler sosyal medya kullanayım dedim, facebook içerisinde gruplar oluyordu katıldım bir çok gruba kedim hasta yardım edin yazıyor veya kuşum çok kötü lütfen yardım edin yazıyorlar hemen altına yorum yazıyoruz ne oldu neyi var gibi yorumlar maalesef tenezzül edip geri dönüş dahi sağlamıyorlardı. insanlar forumlardan çok fazla şey öğrenir, en azından ben buna inanıyorum ve burasını gerçekten sevdim, benimsedim.

destanhbf

Hayvansever
malesef gelen üyelerimizden bazıları tam da bu dediğiniz amaç için geliyor. gereken şartlar için üç beş yorum yapıp katılıp inzivaya çekiliyorlar. ama bizlerin derdi birbirimize de katkıda bulunabilmek.

seoizmir

Hayvansever
Malesef ben sizlere fikir anlamında katılmıyorum arkadaşlar , mesela ben 1999 dan beri internet ile haşır neşirim , webmater işleri , seo işleri yapıyorum ve bildiğim bir gerçek vardır !!! Reklamın iyisi kötüsü olmaz.. Zamanla zaten forum oturur hitlenir ama adını duyurmanın neresi kötü bırakın gelen gelsin giden gitsin..

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu
@seoizmir elbette insanların gelmeleri güzel bir şey fakat sadece katılıyorum yazdıktan sonra çıkıp gitmeleri bana saçma geliyor, ne güzel bir ortam var katıl işte daha ne istiyorsun. değil mi? :)

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu
@MbSever muhabbet kuşları üzerinde oldukça bilgilisiniz gördüğüm kadarıyla muhabbet kuşu kategorisine bilgilerinizi aktarmanız bizler için iyi olabilir diye düşünüyorum. bir muhabbet kuşu alacak olsam almadan önce o kategoriye bakarım, eğer bildiklerim var ise hemen öğrenmem daha mantıklı olabilir. bildiklerinizi yayınlamanız bence büyük bir servet olur diye düşünüyorum :)

HayvanSever

Yeni Üye
Diger Dostu
Bu durumu birkaç gün önce tevfiğe özelden bildirdim. Yapacak bir şey yok sanırım. Bu bakımdan "x kadar mesajı ve konusu olmayanlar, x kadar kişiyi takip etmeyenler, x hayvan kategorisinde en az 1 konusu olmayanlar yarışmaya katılamaz" şartı konulmalı. Verimliliği olmayan birinin yarışmaya katılımı yanlış. Bu bakımdan verimliliği olana haksızlık oluyor. Yöneticini saf tutumu da önemli.

Bakın, en gelişmiş forumlarda bile üyelere kısıtlama yapılmıyor. Burada bazen yanlış yazıyoruz ve düzeltmek istiyorum. Üyelerin kendi mesajlarını düzeltme yasağı olan bir yer. Şimdi soruyorum: Sosyal ağlarda böyle bir yasak var mı? Tevfiğe kaç kez söyledim, sallamadı. Kaç blog ve forum açtım, böyle ilgili gibi davranıp da ilgi göstermeme göremedim. Şu bölümleri aç da hazırladığım hayvan konularını yayınlayayım dedim, açmadı. Ben değer verdikçe, o üstüne gitmedi. O kadar masrafa, emeğe yazık olacak. Yani üyelerle ilgili bir sıkıntı yok. Diyorum ya, yöneticinin tutumu önemli.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@HayvanSever, öncelikle konuşmalara bir dikkat et. Sallamadı falan hayırdır? Bana o konuları satmak için ne kadar çok uğraştığını söylemiyorum, satın al da şu konuları gireyim diye kaç defa söyledin?

Elinde olan kedi, köpek ve kuşlar üzerine dolu makalen var eğer açacaksan oralara da açarsın bahane uydurma! Ben panelden izinleri verdim, özelden kontrol et dedim. Eğer düzenleme alanı açılmadıysa, açılmadığını söyle. Sadece gülücük emojisi göndermişsin. Bir daha söylüyorum konuşma tavrına dikkat et.

Son düzenleme:

HayvanSever

Yeni Üye
Diger Dostu
Konuşmamda bir şey yok. Daha sonra "elimde kaldı makaleler, yoksa çöpe gidecek, şu bölümleri aç da gireyim" dedim. Sadece kedi, köpek, kuş makalelerini girmemin alamı yok. Diğerleri de hayvan? Yani satmadan al senin olsun diye gireyim dedim. İzin açmadın, sen panelden açılıp açılmadığını anlamıyor musun da kontrol et diyorsun. Anasayfaya girince direkt login kısmına atıyor kullanıcıyı. Kullanıcı yolu bilmiyor mu? Ya geç tevfik, istersen yasak at. Sen bilmiyorsun bu işi. Bileni de bilmiyor görüyorsun. Hayvan sevgimizi burada büyütmeye çalışıyoruz, sen engel koyuyorsun.

İstek - Akvaryum Kategorisi Açılması
Akvaryum bölümü istiyor, açmıyorsun.

Tavsiye - Kişi profil ek alan eklenmesi
Kullanıcı bir ricada bulunuyor, yapmıyorsun.

Her işi sonraya bırakıyorsun. Gören de ülke yönetiyorsun sanacak. Altı üstü bir forum. Kaynaşma ortamını bile sağlayamıyorsun.

Ben, sendeki hayvan sevgisini anlamadım. Kedi, köpek ve kuşlar dışındaki alanları pek önemsemiyorsun.

Bana isterse yasak at, hiç önemli değil.
Forum gelişirse haber ver.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Ben bilmiyorum bu işi? Xenforo alt yapılı bir siteyi hayatımda ilk kez kuruyorum, geçmişimde SMF, vBulletin gibi alt yapılar var 2004 yılından bu zamana kadar forum dahil site kurarım. Ben sana konuşmalarına dikkat et dedikçe sen hâlen batıyorsun.

Çoklu kategori açıldığı vakit site içerisinde kullanıcılara site bomboş geliyor, daha önce site yönettin mi bilmiyorum ama bu işin temeli budur. Ben tek başıma başarı elde etmeye çalışıyorum, herkes isteklerde bulunuyor, her isteği anında yerine getirebilecek durumda değilim. Ki, aklıma yatarsa ve burada kurduğum ekibimle de aynı fikirde olursam yerine getiririm. Her üyenin isteği olacak diye bir kaide yok anlayacağın.

@HayvanSever ilk geldiğin günden bu zamana kadar bekar olduğunu, tek başına yaşadığını sürekli konularında ve mesajlarında bu şekilde belirttin. Amacının buradan ne olduğunu az-çok anladım, birçok üye anlayıp özel mesaj yolu ile dile getirdi ama ben her durumda Polyannacılık ettim. Ben Dünya yönetmiyorum, forum yönetiyorum senin bu zamana kadar gereksiz ukalalık yapmana fazlasıyla tahammül etmem de bu durumda ne kadar iyi bir insan olduğumu göstermektedir. Kaynaşma ortamında bir sorun yok, sorunun asıl kaynağı tam olarak sensin ve bu durumu da şimdi düzelttim.

Benim hayvan sevgimi sen tahmin dahi edemezsin, burayı açmamdaki sebebi ise birçok kullanıcı biliyor. Ben cebimdeki son kuruşu dahi sokak hayvanları için harcarken, sen memur hâlin ile bana sürekli makale satmaya çalışıyordun.

Senin gibi insanların hayvan sevgisinden şüphe ediyor ve seni siteden kalıcı olarak uzaklaştırıyorum.

Diğer platformdan da bu şekilde banlandın biliyorsundur umarım (WmAracından) Bu arada ek olarak görselleri de ekleyeyim.

247

248

Son düzenleme: