Tavsiye Sabit Sohbet Odası

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

hasaNn

Hayvansever
Balik Dostu
Merhabaa @Tevfik kardeşim;

Sadece bir fikir sohbet odası konusu açıp sabit başlık yapman bence güzel olabilir forumda ki arkadaşlar için, girer iki lafın beline balyozla vurabiliriz, aksi takdirde bende yönetim istifa 👍

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Kardeşim aslında öylesi mantıklı ama sohbetler kategorisinde dilediği istediği konuyu açabilsin istiyorum. Tek bir konuya bağlı kaldığında aşırı kopuyor sohbet belli bir süre sonra. Bir sitenin birinde (kesinlikle ismini anmıyorum) bir konu açıyorsun seni 2007’de açılmış konuyla birleştiriyor. Sohbet konusuna yazıyorsun ve konuya yazılan mesaj sayısı 1.500 üzerinde :) gıcık oluyordum o siteye de.

hasaNn

Hayvansever
Balik Dostu
@Tevfik yönetim bey gördüğünüz gibi senin ne sevdiğinde önemli tabi ama kullanıcı arkadaşların ki daha önemli, istifa mektubunu sabah masama bırakabilirsin. Eyy günlerrr 😃

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@hasaNn, hem "haha" denemek için bıraktım ifadeyi hem de güldüm kardeşim :D Bizler hayvansever üyelerimize Sohbetler kategorisini sunuyoruz ki diledikleri gibi konu açıp yorum yapabilsinler :D Kendilerini özel hissetmeleri için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz ♥️