Raşa'nın dişi çıktı yardım...

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Çağty01

Hayvansever
Kopek Dostu
Herkese merhaba iyi günler dilerim.Kızım 4.5 aylık bugün yanına gittiğimde ağzında bişey varmış gibi yemeye çalışıyo sandım,bir yandan da ağlıyor zar zor ağzını açtım üst büyük dişinin yanında ufak dişi kökünden çıkmış ve kanaması var ağzının içi kandı ne yapmalıyım ilaç vs tedavi.Kötü sonuçlar doğurmasından korkuyorum yardım önerilerinizi bekliyorum iyi günler.

Ekli dosyalar

• IMG_20200125_140256_3.jpg
    IMG_20200125_140256_3.jpg
    499.6 KB · Görüntüleme: 126

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Bu yaşlarda diş dökümü olması normal ancak kanaması normal değil. Düşen dişini ağzında geveleyip yaraya sebep olmuş olabilir mi?

Çağty01

Hayvansever
Kopek Dostu
Bu yaşlarda diş dökümü olması normal ancak kanaması normal değil. Düşen dişini ağzında geveleyip yaraya sebep olmuş olabilir mi?
Ağzını açtığım da dişin çıktığı yeri gördüm ordan kan geliyordu ağzının içinde de dişe rastlamadım

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Şu anki durumu nasıl? Veterinere sordunuz mu?

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Sert bir şeyi ısırdığı için zorlayarak çıkardıysa diş eti zarar görerek kanamaya sebep olmuş olabilir. Yemesinde problem vs. olursa veterinere götürmenizi tavsiye ederim. Geçmiş olsun :)

Çağty01

Hayvansever
Kopek Dostu
Sert bir şeyi ısırdığı için zorlayarak çıkardıysa diş eti zarar görerek kanamaya sebep olmuş olabilir. Yemesinde problem vs. olursa veterinere götürmenizi tavsiye ederim. Geçmiş olsun :)
Çok teşekkür ederim ilginiz için,takipteyim farklı bi durum gördüğümde getiricam

ulfiye

Hayvansever
Balik Dostu
Diş dökümü nasıl oluyor insandaki gibi mi hiç denk gelmemiştim böyle bişeye :eek:

Semih

Hayvansever
Kopek Dostu
Konu hakkında pek fazla bilgiye sahip değilim ama Raşa çok güzel bir köpek, fazla sevimli duruyor :)