Random: Aklında Her Ne Varsa!! - Göz Atmadan Geçme -

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

FurkanAdmin

Hayvansever
Kopek Dostu
Kıymetli hayvansever dostlarımız;

Forumdaki sohbet alanımız pek aktif olarak kullanılmadığı için kapatılmış, sohbet alanı yerine ( bire bir tam karşılığı olmasa da ) alternatif olarak RANDOM alanımız açılmıştır.

Random Alanı Nedir?

Random alanı;

1) Kayıtlı kullanıcılarımızın konu başlığı açmaya değer görmedikleri ancak akıllarına takılan soruları, rastgele olarak konu başlığı altında yazabilecekleri, aktif olarak forumda bulunan kullanıcıların ise yanıtlamak isteyen varsa soru soran kullanıcının iletisini alıntı yaparak yanıtlayabilecekleri bir bölümdür...

2)Random bölümü aynı zamanda (hatta belki 1. maddeden de daha önemli olarak) kullanıcıların hayvanlar ile ilgili-ilgisiz akıllarından geçen konularda, sosyal medyada durum bildirimi yapmak tarzında ya da duvarlarına yazdıkları gibi, rastgele konularda iletiler yazabilecekleri bir bölümdür. Burada amaçlanan temel şey; hayvanseverlerin ortaklaşa buluştukları böylesine bir platformda kişisel duygu alışverişi yapabilmek, uzaktan dahi olsa etkileşime girebilmektir.

Hani insanın bazen içinden bir şey söylemek gelir, birilerine bir şeyler anlatmak gelir de kime söylesem diye düşünür ya! İşte RANDOM bölümü tam olarak bunun için... İsterseniz uzun iletiler yazabilir, isterseniz başı sonu belli olmayan bir hikayeden içinizden geçen parçayı paylaşabilirsiniz..

Forumumuzu sıkıkla ziyaret eden ancak üye olmayan misafirlerimizi de bu vesileyle üyelik açma konusunda teşvik edebileceğimizi ve burayı daha canlı bir hale getirebileceğimizi umuyoruz.

Örnek Random İletileri:

• Bugünü de kazasız belasız atlattık.
  • Kediler bence gerçekten uzaylı.
  • Yaptığım planı yine birilerine anlattığım için bu kez de gerçekleştiremedim tabi ki..
  • Bu yılbaşını da evde yalnız geçirmek varmış..
  • Bugün yeni bir iş teklifi aldım. Çok mutluyum.
  • Asla aramayacağıma kendi kendime söz vermiştim ama sözlerim bir anda aklımdan çıkıverdi işte
  • Bir köpek günde 10 defa da işemez ki arkadaş..
  • Pahalılığa bile alışıyor muyuz nedir?
RANDOM BÖLÜMÜNDE!!

Rastgele konularda iletiler yazarken kullandığınız dile ve yazınızın içeriğine dikkat etmelisiniz. Siyasi tartışmalara yol açabilecek, herhangi bir kişiyi, kurumu zan altında bırakacak, herhangi bir kişinin inançlarına ya da yaşayışına saygısızlık edecek bir üsluptan, nefret söylemi, ırkçılık gibi davranışlardan tümüyle kaçınmalısınız.

Yazılan iletileri alıntılayıp tartışma ortamı yaratacak cevaplar yazmamalı, yazı sahibi ile tartışma amaçlı özel mesajlaşmaya girmemelisiniz.

Uygunsuz bir içerik görürseniz, içeriği rapor edebilirsiniz.

Konsepti anlatabildiğimi ve bolca katılım olacağını umut ediyorum. :) Ve ilk mesajı da yazarak açılışı yapıyorum..

FurkanAdmin

Hayvansever
Kopek Dostu
Sabahtan beri dışarıda yapacak o kadar işim vardı ki bir türlü hangisini yapacağıma karar veremediğim için hiç birini yapamadım. Koskoca gün boşu boşuna bitti gitti yahu :(

KCG

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Suan kendimi çok yaşlı hissettim, "random" kelimesini sık sık duymama rağmen, kelimenin anlamını bilmiyordum. Sayenizde öğrenmiş bulundum 😆

KCG

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Haha galiba dipliner konusu gitmiş 😆😆😆

Aquafilozof

Hayvansever
Balik Dostu
Petshop'a gitmek istiyorum ama gidemiyorum. Neden? Çünkü evden çok petshoptayım, ailem bıktı artık...😂