Proplan mı, n&d mi?

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Zehrasnmz

Hayvansever
Kedi Dostu
Kedilerim hassaslar ve proplan kullanıyolar. Mideleri ve bağırsakları çok hassas bu yüzden yeni mama denemeye korkuyorum. Ama nd çok bahsediliyor sanırım alıp deneyeceğim balıklısını. Ve evet bizim de tüy dökülmesi olmazdı proplanda şu bi kaç gündür dökülüyor tüyler

dilasirvan

Hayvansever
Kedi Dostu
İçerik olarak tabi ki nd. Ama geçiş yaparken direkt mama değiştirmeyin, karıştırarak geçin

Melike yemen

Hayvansever
Kedi Dostu
Proplan geldiği yerin en berbat maması bizim gümrükte vergi va artıyor fiyat o yüzden hiç tavsiye etmem paranızı çöpe atmayın kedinizede yazık

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Proplanın içeriğinde tuz bulunuyor kendinizin sağlığı için proplandan uzak durunuz veya içerisinde tuz olmadığından emin olunuz.
Not: Hayvanların bir şeyi severek yemesi o mamayı kaliteli yapmaz.

Miela

Hayvansever
Kedi Dostu
Benimkine nd ağır geliyor biz proplancıyız.

Jojubu

Hayvansever
Kedi Dostu
Kesinlikle ND.. proplandan bir süre sonra sıkılıyorlar ve tuyleri matlastiriyor

Lokman

Hayvansever
Kedi Dostu
Iki mamayida kullandim. Ikiside gUzel mama kedilerin yeme acisndan. Ama nd nin degerleri daha guzel . Mamayi surekli sabit devam edecekseniz sahsen nd derim.

bowie

Hayvansever
Kedi Dostu
Ben ND'nin daha iyi olduğunu duydum, hem tahılsız bir mama hem de 1 yaşından sonrası için daha uygun fiyatlı olan düşük tahıllı seçeneği de var. Yavru Royal pahalı gelince ikisi arasında kalıp yavruda düşük tahıllısı yok ve bir buçuklukta Proplandan 20-30 lira daha pahalı diye Proplan aldım denemeye ama sonradan 10 kiloda aralarında sadece 10 lira fark olduğunu gördüm, miktar olarak artınca bir anda ucuz oluyor(Proplan, Royal gibi mamalarda olduğu gibi düşük tahıllı olanından seçersek demek daha ucuz bile olabilir Proplandan). Ben Royal'den memnundum, Pro'ya bitince bakacağım ama 1 yaştan sonra tamamen ND'ye geçmeyi planlıyorum. İçerik olarak da çok daha güvenilir bir şekil çiziyor bende.