Profine Kedi Maması

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Zehrasnmz

Hayvansever
Kedi Dostu
Ben kedilerimde 1 yıldır proplan kullanıyorum. Başka bir mama deneyemedim cesaret edemedim. Ama artık büyüdüler ve bağırsak sistemleri daha geliştiği için başka mamaları denemek iatiyorum. Çünkü son 1 aydır proplan kedimizde kilo yaptı mamayı kısıtladığımda da durmadan miyavlıyolar. Günde 80 gram veriyorum ikisine de. Siz profine i denediniz mi. Tecrübelerinizi yazarsanız sevinirim. Kedilerim kısırlaştı bu ara

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhabalar Zehra hanım çok Proline kedi maması değil sanırım bu belirttiğiniz marka? Kullanmış olduğum markalar üzerinde fikrimi beyân edebilirim ama bu konuda size ne söylesem yanıltmış olurum.

@socrabbit arkadaşımız bu konuda daha deneyimli ve tecrübeli yorumlamasını isterim bu durumu.

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
İçeriğinde pirinç, mısır ve bira mayası bulunuyor. Neden bira mayası kullandıkları hakkında hiçbir fikrim yok açıkçası. Gönül rahatlığıyla alıp kullanabilirsiniz diyebileceğim bir marka değil kesinlikle.
103

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu
@socrabbit mamalar hakkında okuduğum en doğru yorumları siz yapıyorsunuz bir de tavşanlar hakkında bilgi sağladığınız yazınızı okumuştum cidden çok muhteşemdi

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
@socrabbit mamalar hakkında okuduğum en doğru yorumları siz yapıyorsunuz bir de tavşanlar hakkında bilgi sağladığınız yazınızı okumuştum cidden çok muhteşemdi
Teşekkür ederim ulaştığım en doğru bilgiyi size aktarmaya çalışıyorum :)

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu
Teşekkür ederim ulaştığım en doğru bilgiyi size aktarmaya çalışıyorum :)

asıl ben teşekkür ediyorum size, çok faydalı konulara dokunuyorsunuz fakat sizi çok az görüyorum :(

bir yazıyorsunuz bir daha göremiyorum açıkçası. sizin gibi hayvan sever insanların bu tarz sitelere çok ihtiyacı vardır

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Yoğunluğumdan dolayı siteye sürekli giremiyorum lakin yorumumu istediğiniz bir başlık varsa beni oraya etiketlemeniz yeterli en kısa sürede yazarım 🐾

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu
Yoğunluğumdan dolayı siteye sürekli giremiyorum lakin yorumumu istediğiniz bir başlık varsa beni oraya etiketlemeniz yeterli en kısa sürede yazarım 🐾

çok teşekkür ederim şunu çok iyi anlıyorum mamalar ve tavşanlar hakkında çok güzel bilgilere sahipsiniz eğer aklıma takılan bir soru olursa kesinlikle soracağım size :)