Pro Plan Puppy Small & Mini Somonlu köpek maması iyi midir?

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

LeonunAbisi

Hayvansever
Kopek Dostu
Merhaba, 2 aydır bu manayı kullanıyorum. Köpeğim 4 aylık Pomeranian. Bazı kötü yorumlar gördüm bu mama hakkında. Sizce bununla beslemeli miyim yoksa N&D, Royal Canin gibi markalar daha mı iyidir? Teşekkürler.

Elif çomruk

Hayvansever
Kedi Dostu
Pro plan,Royal canin,Hills gibi markalar kaliteli sanılır ama çok kalitesizler.Nd,profine,brit care,petcurean now.pronova,bozita.instinct gibi markalar öneririm o fiyatlara

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Proplan alerji yapabiliyor, fiyatına göre de kötü bir marka. Naturea, Brit Fresh tavsiye edebilirim. Bütçe aralığınızı söylerseniz daha fazla marka da önerebiliriz. :)

LeonunAbisi

Hayvansever
Kopek Dostu
Proplan alerji yapabiliyor, fiyatına göre de kötü bir marka. Naturea, Brit Fresh tavsiye edebilirim. Bütçe aralığınızı söylerseniz daha fazla marka da önerebiliriz. :)
Bütçe 2,5-3 KG için 150-200 TL. N&D nasıldır? Ayrıca Naturea bulamadım yavru ve küçük ırk için internette.

@Gülce

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Naturea çoğunlukla tüm ırklara yönelik mamalar üretiyor. Ürettiği yavru köpek mamasını da kullanabilirsiniz. Vermiş olduğunuz fiyat aralığında alınabilecek en iyi markalardan birinin Brit Fresh olduğunu düşünüyorum. N&D geçtiğimiz aylarda yapmış olduğu değişiklik sebebiyle köpeklerde ve kedilerde kusmaya yol açabiliyor. Bununla birlikte bazı köpekler mamaya karşı eskisi gibi istekli yaklaşmıyor. Bu sebeple artık gönül rahatlığıyla N&D öneremiyoruz. Kullanabilirseniz Orijen gibi markalara da yönelmenizi öneririm.