Pincher cins köpeğim hakkında

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

serhaterarslan

Hayvansever
Kopek Dostu
Öncelikler herkese merhabalar ismim serhat marmariste yaşıyorum 3-4 gün önce eşiminde çok sevmesinden kaynaklı bir köpek sahiplendik... ilk önce cinsine filan hiç bakmadık bi arkadaşımız getirdi bakılmaya ihtiyacı var dedi bizde seve seve kabul ettik sonra köpeğimiz içimize çok sindi ve hem aşılarını hem araştırma yapmaya başladık ilk olarak bikaç veterinerin bize söylediği cinsi pincher olduğu ve 5 aylık olduğu idi tuvalet eğitimi yok dedi bize ama ilk gün haricinde 2. gün hemen dışarıya tuvaletini yapmaya başladı ben kırma olduğunu düşünüyorum ama tabii diğer köpeğinde karakteri ve özellikleri önemli resimlerini koyuyorum bilgisi ve ya bi tahmini :)) olanlar olursa ve gerçekten pincer cinsi ise besleyen arkadaşlar aramızda varsa bizi de bu konu hakkında bilgilendirirse çok sevinirim. şu ana kadar gözlemlediğim en büyük özelliği müthiş zeki olması hepsi zeki hayvanlar ama bu değişik bir zeki :)) tanıştığımıza şimdiden çok memnun oldum ve yorumlarınızı heyecanla bekliyorum olacağım. iyi günler... sağlıklı kalın...
martha 1.jpeg
martha.jpeg

FurkanAdmin

Hayvansever
Kopek Dostu
bu cins hakkında sorunuz açısından yapacak bir yorumum yok maalesef ama köpeğiniz çok tatlıymış. Güle güle büyütün demek için uğradım :)

Daddy

Hayvansever
Kopek Dostu
Tatlış bir Minyatür Pinscher sahibi olmuşsunuz. Sanıyorum mix olduğunu tüylerinden ötürü düşündünüz. Özellikle kulak kısmındaki tüyleri bana da mix gibi geldi ama kalan tüm vücut yapısı ve kompozisyonu güzel bir pinscher olarak görünüyor. Belki bir Chihuahua ile karışmış olabilir. Aklıma gelen bu oldu. Uzun ve sağlıklı bir ömür diliyorum size.

serhaterarslan

Hayvansever
Kopek Dostu
Tatlış bir Minyatür Pinscher sahibi olmuşsunuz. Sanıyorum mix olduğunu tüylerinden ötürü düşündünüz. Özellikle kulak kısmındaki tüyleri bana da mix gibi geldi ama kalan tüm vücut yapısı ve kompozisyonu güzel bir pinscher olarak görünüyor. Belki bir Chihuahua ile karışmış olabilir. Aklıma gelen bu oldu. Uzun ve sağlıklı bir ömür diliyorum size.
Çok teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için benim için kıymetli bir bilgi oldu 🙏🙏