Papağanım Eş Mi Istiyor?

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Cansu kara

Hayvansever
Kus Dostu
Merhabalar. Sultan papağanı bakıyorum erkek ve 6 ayının içersinde şuan zaman zaman aynaya uçup bakıyor kendine ama izin vermiyorum. Bazen telefonda kendi sesini duyunca ötüyor ve az önce beni korkutan ilginç birşey oldu papağanım 10 dk kadar boş boş tavana baktı bazen küçük kelebekler ucardi onlara tepki verirdi fakat elime aldığımda çok ağırlaşmıştı Allah korusun sanki ölü bir kuşun bedeni gibiydi bir süre tepkisiz durdu hiç sevmez kuyruğuna dokunulmasini dokunmama rağmen tepki göstermedi ama şuan normale döndü bana bir akıl napmaliyim bir veteriner mi görsün yoksa bildiğiniz bişey varsa paylaşabilir misin..

Sultanım

Kanatlı hayvanlara merak salmış birisi :)
Moderatör
Kus Dostu
Merhabalar, acaba kuşunuzun şu anki durumu nedir? Durumu hakkında herhangi bir veteriner hekimden bilgi edindiniz mi?

Cansu kara

Hayvansever
Kus Dostu
Merhabalar, acaba kuşunuzun şu anki durumu nedir? Durumu hakkında herhangi bir veteriner hekimden bilgi edindiniz mi?
Evet bir veterinere gittik ve parazit olduğunu söyledi ilaç kullandık 5 gün bu gün sondu her gün ilgilendi veteriner dışkı ve durumunu görsel olarak istedi attık. Az önce kuşum iple oynuyordu kemiriyordu ve kustu tekrar veterinerle konuştum o aydınlatti beni kusmadan önce ne yedi gibisinden

• Beğen
Tepkiler: BZC