Papağan mı Kedi mi?

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

goktanonder

Hayvansever
Kus Dostu
öncelikle iyi günler,ben bana arkadaş olacak bir hayvan sahiplenmek istiyorum,aklımda papağan ve kedi var.Sizce hangisini beslemeliyim,hangisi daha arkadaş canlısı olur? Sebebiyle birlikte yazarsanız sevinirim :)

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Her ikisinide besleyebilirsiniz. Eğer bakabilecek durumdaysanız her iki hayvanıda önerebilirim, muhteşem canlılardır. Papağan türlerinden muhabbet kuşunu besliyorum ama kedi harika bir hayvan :)

BATUR

Hayvansever
Kus Dostu
öncelikle iyi günler,ben bana arkadaş olacak bir hayvan sahiplenmek istiyorum,aklımda papağan ve kedi var.Sizce hangisini beslemeliyim,hangisi daha arkadaş canlısı olur? Sebebiyle birlikte yazarsanız sevinirim :)
Merhabalar;
Öncelikle bana kalırsa @Tevfik hocamın dediği gibi ikiside dost canlısı hayvanlar ancak hangisi daha iyi arkadaş benim olur diyorsanız papağan ele kola alışıksa papağan eğer değilse kedi alın bence...

Kediswear

Hayvansever
Kedi Dostu
İkisinide yavruyken alın beraber büyüsünler kardeş kardeş oynasınlar 😁😁