Duyuru Özel Mesaj ile Reklam Yapanları Şikayet Edin Lütfen

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhabalar,

Size özel mesaj yolu ile reklam (site linki, sosyal ağ vb.) çalışması yapıldığında lütfen @Gülce veya benimle özel mesaj yolu ile iletişime geçip reklamı yapan kişinin kullanıcı adını, ekran görüntüsü veya reklamı yaptığı sitenin linkini verirseniz direkt olarak uzaklaştırabiliriz.

Hayvanlar.net sitesi için çok fazla emek veriliyor, haddinden fazla desem yeridir. Buraya reklam veren kişiler olursa eğer zaten aldığımız ücret sokaktaki canlara gidecek, o nedenle lütfen gereksiz reklam girişimlerine kulak asmayınız ve bizlere şikayet ediniz.

Anlayışınızdan dolayı teşekkür ediyorum.
Saygı ve sevgilerimle.

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Başlıklarınızın altında link vererek reklam yapan şahısları da bize şikayet edebilirsiniz. Forum deneyiminizi iyileştirmek görevimiz. 🐾

Kesten

Hayvansever
Kopek Dostu
Neyin reklam olduğunu nasıl anlayabiliriz? Yardım etmek amacıyla atılan bir linkle bunu nasıl ayırabiliriz? Bazı bilgileri anlatacak yeterliliğe sahip değiliz ve kaynağımızı paylaşmamız sorun olur mu? Teşekkürler.

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Film, belgesel, bilimsel kaynak, bazı pdfler gibi linklere izin veriyoruz. Yani birçok kişi tarafından bilinen bir youtube videosunu paylaştığınızda bunu reklam olarak nitelendirmiyoruz. Ancak diğer paylaşımlar dolaylı dahi olsa reklama giriyor. Forum sitesinin amacına ulaşması içinse olabildiğince az link kullanmanızı istiyoruz. Eğer linkteki bilgi yazı olarak yazılmışsa site ismi vermeden ekran görüntüsü alarak paylaşabilirsiniz.
Örnek olarak bu iki yazıyı gösterebilirim.
@Tevfik bey de bir şey eklemek isteyebilir belki konu hakkında.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Öncelikle duyarlılığınızdan dolayı teşekkür ederim.

Sosyal medya linkleri dahi olmak üzere link çıkışı maalesef yasaktır. Fakat şu şekilde bir karar aldım, @zbtys ve @Kesten önce bilgiyi (yazılı) sağlladıktan sonra o konuya ilgili youtube videonuzu yazınızın (makalenizin) altında paylaşabilirsiniz. Ayrıca özel mesajınızın cevabını direkt burada (herkese açık) paylaşmak istedim :)

Anlayışınızdan dolayı teşekkür ediyorum.
İyi forumlar diliyorum.