Ne kadaaar güzel bir forum

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

KingEray

Hayvansever
Tevfik reisin forumuda baya güzelmiş diğer forumları bırakıp artık burada takılıcam.. Cümleten merhabaaa :)

Son düzenleme:

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@KingEray hoş geldin, sefalar getirdin :) inşallah güzel vakit geçirirsin, elimizden geldiğince güzel bir forum haline getirmeye çalıştık. İnşallah başarılı olmuşuzdur bu konuda.

KingEray

Hayvansever
@Tevfik reisim valla ben 40 yıllık webmasterim böyle güzel bir forum görmedim gök kuşağı gibi rengarenk mübarek :D

şu yazı stili ile biraz oynansa daha iyi olur aslında.. Birde seo çalışması düzenliyelim hayvan sever kardeşlerimizde bulsun burayı

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu
hoş geldiniz eray bey :) evet bayağı güzel bir forum benimde çok hoşuma gidiyor burası, arkadaşlarımı davet ediyorum ama maalesef pek gelen giden olmuyor, alışmışlar sosyal medya saçmalığına...

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Tevfik reisim valla ben 40 yıllık webmasterim böyle güzel bir forum görmedim gök kuşağı gibi rengarenk mübarek :D

şu yazı stili ile biraz oynansa daha iyi olur

Aslında diğer forumlardan geldiğin ve onların fontlarına alışkın olduğun için biraz garip gelebilir. Zaman geçsin cidden alışırsın, çok teşekkür ederim övgülerinden dolayı :) yukarıda bildirimin yanında tema da seçebilirsin, kendine göre ayarlayabilirsin temayı, orada kontröl panelimiz mevcut.

KingEray

Hayvansever
@Gizem saolun gizem hanım hoşbulduk.

tevfik reisim onay versin hemen bir seo çalışması ile büyür bu forum sadece zamana ihtiyacı var

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@KingEray kardeşim çok teşekkür ederim. Seo çalışması için henüz çok erken, siteyi açalı çok kısa zaman oldu eğer seo çalışması yaparsak spam'a sebep olabiliriz o nedenle birkaç ay geçsin istiyorum üzerinden :)