Sonuç ND Kedi Maması veya ND Köpek Maması Kazanan Üyelerimiz

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu
evet düzeltilmiş gerçek zamanı gösteriyor şu an, bazen talihsizlikler olabiliyor @Hulya hanım kazanmıştı diğer çekilişi kazandığı gün iletişime geçip hediyesini almıştı sanırım (foruma eklemişti)

Miela

Hayvansever
Kedi Dostu
@Miela merhabalar, evet dediğim gibi saat formatı ile alakalı bir durum. 48 saat formatını neden koyduğumu da açıklamak istiyorum. İnsanlar sadece hediye vereceğimiz vakit katılım sağlıyorlar sitemize bu nedenle 48 saat (iki gün) içerisinde girmeyen kişilerin hediyelerini yedek talihliye gönderiyoruz.

Peki neden yedek talihli? Yarışmaya katılan bir kişi bir daha foruma giremediği vakit bu hediyenin biz de değil 2. talihlide kalmasını istediğimiz için. Orijinal hâline getirdim saat ayarlarını şu an.

Ekli dosyayı görüntüle 254
Haklısınız ama benim burda bulunma amacım hediye değil. Sadece üzüldüm kendimden de kaynaklanmayan bir sebep dolayısıyla ilk defa bir çekiliş kazanmıştım çabuk kursağımda kaldı. Sağlık olsun. Diğer arkadaşımızı tebrik ederim.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Haklısınız ama benim burda bulunma amacım hediye değil. Sadece üzüldüm kendimden de kaynaklanmayan bir sebep dolayısıyla ilk defa bir çekiliş kazanmıştım çabuk kursağımda kaldı. Sağlık olsun. Diğer arkadaşımızı tebrik ederim.

Tüm forum şahit olabilir, size telafi olarak eş değerinde bir mama göndereceğim. Bunun hatası bize ait, kesinlikle kabul ediyorum. Ve bu hatadan dolayı sizden özür diliyorum, bahsettiğim gibi sistemsel bir hata ilk kurulum gerçekleştirdiğimizde yapmamız gereken bir ayarı yapmayı unutup gözümüzden kaçması. Zamanla tam anlamıyla oturacaktır sitemiz, çok teşekkür ederim ilginize.

Miela

Hayvansever
Kedi Dostu
evet düzeltilmiş gerçek zamanı gösteriyor şu an, bazen talihsizlikler olabiliyor @Hulya hanım kazanmıştı diğer çekilişi kazandığı gün iletişime geçip hediyesini almıştı sanırım (foruma eklemişti)
Benim hediyenin gönderimiyle ilgili bir şüphem yok. Tevfik beye de teşekkür ederim çekilişler için.

Hulya

Hayvansever
Kus Dostu
Aldim çok sagolun bende ertesi gün gordum kazanacagimi dusunmedigimden bakmadim sonuçlara tevfik bey etiket yapmis öyle görmüştüm 🤗

destanhbf

Hayvansever
sanırım saat ve tarih ayarlarında sorun var sitenin bence düzeltilmesi gerekiyor @Tevfik bey, pazar gece yayınladınız diye hatırlıyorum çekiliş sonucunu, düzeltmelisiniz yoksa katılımcılar daha fazla yanlış anlayabilir. @Miela şansınızı denemekten vazgeçmeyin derim
yok gece saat 00:23 de duyuru yapıldı. pazar gecesiydi. daha doğrusu pazartesine atmıştı gün. dün gece yani çarşambaya geçtiğinde saat 00:23 de yedek talihliye gönderildi.

Misgene07

Hayvansever
Yine de teşekkür ederim. Sevinmemle üzülmem çok hızlı oldu.😊
Üzülmeyin hepimiz aynı amaç için buradayız. Mama Size veya bana gelmiş sonuçta mamayı siz de ben de yemeyecegim. Hangi canın yediğinin de bir önemi yok. Sonuçta ihtiyacı olan bir can doyacak. Tekrardan tebrik ederim. Bir sonraki çekilişlerin şanslısı yine siz olabilirsiniz. Bu arada çok geçmiş olsun kediniz hamileymiş 😊