N&D mi Acana mı?

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
Şöyle ki, nd yi ne kadar sevsem de, farmina hakikaten insanı çileden çıkarıyor. Ben Mayıs sonu kısır mama numunesi istedim. Adamlar bana Ağustos başında kısır mama hariç bütün numunelerden yolladılar.

SANCAKTAR

Hayvansever
Kopek Dostu
Şöyle ki, nd yi ne kadar sevsem de, farmina hakikaten insanı çileden çıkarıyor. Ben Mayıs sonu kısır mama numunesi istedim. Adamlar bana Ağustos başında kısır mama hariç bütün numunelerden yolladılar.

Ben de farminaya iletişim formu üzerinden yazmıştım. bir kaç gün sonra göndermişlerdi. Tavukluydu sanırım gönderdikleri ama yavrunun o ana dek yediği en hızlı mamaydı. iki ufak paket gönderdikleri için o zamanlar ikinci pakedi ödül maması gibi kullanmıştım :D

Miela

Hayvansever
Kedi Dostu
Kusma sebebi hızlı yemesinden kaynaklıda olabilir bilginize. Kedilerde hızlı yerse mama midede bir anda şişer sindiremez ve kusarlar. Köpeklerdede böyle olabilir.

Jojubu

Hayvansever
Kedi Dostu
Nd kısır için hangisini tavsiye edersiniz? Deneyimleyenlerden bilgi rica ediyorum.
Kisir mamalar ile diyet mamalarin ayni isleve yaradigini dusunuyorum.. cunku ben 6 7 ay kadar kisir kedilerime nd kuzulu veririm ancak diyet ve zayifla icin royal fit32 kullaniyorum.. en azindan benm cina ve tekir kedilerimde bunlar ise yariyor :)