Muhabbet Odası

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Miu

Hayvansever
Kopek Dostu
Selaaam🥰

Fark ettim ki burada üyelerin geldiğinde bi selamlaşacağı, sohbet edeceği, hal hatır soracağı başlık yok (varsa da göremedim).

Günaydın, iyi akşamlar demek için, bi selamlaşmak için yerimiz olsun dedim. Foruma girdiğinizde bir selamı eksik etmeyiniz :)

Miu

Hayvansever
Kopek Dostu
Gü nay dınnnnnnn diyerek ben başlayayım. Güzel bir gün olsun:) herkes iyidir umarım, ve hayvan dostlarımız da 😇

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Miu, Günaydın daha yeni uyandım ve yeniden uyumayı planlıyorum açıkçası :) bugün ve yarın izinliyim çılgınlar gibi dinlenmeyi planlıyorum 😀

Aslında bu dedikleriniz için en güzel alan Sohbetler kategorisi :)

• Beğen
Tepkiler: Miu

ilkyazt

Hayvansever
Kedi Dostu
Yağmurlu bir izmir sabahından günaydııın

• Beğen

Miu

Hayvansever
Kopek Dostu
@Miu, Günaydın daha yeni uyandım ve yeniden uyumayı planlıyorum açıkçası :) bugün ve yarın izinliyim çılgınlar gibi dinlenmeyi planlıyorum 😀

Aslında bu dedikleriniz için en güzel alan Sohbetler kategorisi :)

Günde 12 saat çalışsam 6 ay izinli olurdum kafadan ben, 1-2 gün ne ki :D:D Bool dinlenmeler. Bir kahve de benim yerime için, tadını çıkarın. (çalışıyorum ve kıskandım aşırı :cautious: )

Yağmurlu bir izmir sabahından günaydııın

Günaydınn :giggle: Ankara'da da kapalı hava, öğlene doğru açar inşallah. Radyoda dinledim sabah İzmir yağmurlu diyordu.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Miu, yok yok doğru yere açmışsınız :) sohbet, muhabbet için açmıştım bu kategoriyi :)

• Beğen

ilkyazt

Hayvansever
Kedi Dostu
Benim kediciğin yarası kapanmadı hala :( kafasında elizabet olduğu için yalanmya çalışıyor ama yalanamıyor kediler için temizlik ne kadar önemli biliyorsunuz bu durum beni kahretti :(( yarın kontrolü var ama sanırım yara tam kapanmadığı için veterinermiz çıkarmayacak elizabeti ne zaman kapanacak bu yara :(( boşunamı endişe ediyorum çokmu kafamı takıyorum bilmiyorum sanırım bir pskokoğa görünmem gerek :rolleyes:

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@ilkyazt, sizin yaptığınız şey takıntılık değil endişelenme, kedinizi ne kadar sevdiğinizdir. Veteriner hekim ilk müdahaleyi eden kişi ve en doğru kararı kendisi verecektir. Eğer kapanmadığını düşünüyorsanız her zaman alternatif bir veteriner hekim düşünün

ilkyazt

Hayvansever
Kedi Dostu
@Tevfik ameliyatı yapan veteriner devam etmiyor kontrolüne zaten farklı güvendiğim bir veterinere gidiyorum çokta yardımcı oluyor ama ben kendi içimi bir türlü rahatlatamıyorum mucize bekliyorum belki de dün kapanmış gibiydi bugün yine açılmış durum da

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@ilkyazt, endişenizi, duygularınızı çok iyi anlıyorum. Veteriner hekiminize bugün bu durumdan bahsettiniz mi peki? Ne diyor kendisi?

ilkyazt

Hayvansever
Kedi Dostu
@Tevfik KendiSinin bir şekilde yalamaya çalışırken açmış olabileceğini söyledi kafasındakine rağmen yetişip halletiyse bilemiyorum yarın kontrolü durumdan haberdar ederim sizleri de

Miu

Hayvansever
Kopek Dostu
@ilkyazt, kendi yaralarımızı düşünelim. Bizim de tam kapandı derken bazen açılmıyor mu? Kuruluk vs. etkilemiş olabilir. Kremle yumuşatmaya devam ediyor musunuz?

ilkyazt

Hayvansever
Kedi Dostu
Kendim de böyle bir yara olsa asla önemsemem ama konu kedileeim olunca ben kahroluyorum dünyanın en kötü olayını yaşamış gibi oluyorum:) @Miu aydınlatır mısın biraz beni 😁

• Beğen