Muhabbet Odası

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

ilkyazt

Hayvansever
Kedi Dostu
Deli deli yalanmya çalışır hali çok sinir bozucu çünkü yalanamıyordu :oops:

• Hahaha
Tepkiler: Miu

ilkyazt

Hayvansever
Kedi Dostu
Ani gök gürlemesine verdiği tepkisi 😁😁😁😁

Ekli dosyalar

• 7672BD8F-F02A-47AD-A8CA-C0D478A17101.jpeg
    7672BD8F-F02A-47AD-A8CA-C0D478A17101.jpeg
    166.7 KB · Görüntüleme: 81

Miu

Hayvansever
Kopek Dostu
Kendim de böyle bir yara olsa asla önemsemem ama konu kedileeim olunca ben kahroluyorum dünyanın en kötü olayını yaşamış gibi oluyorum:) @Miu aydınlatır mısın biraz beni 😁

Şöyle yapacaksın: kalk kendine bir kahve koy. Al otur koltuğuna. Kahveni yudumlarken kedine bak ve şöyle
- Eşşek sıpası! Biliyorum geçecek o yara, kapanacak. Ama sen benim bu panik hallerimle eğlenmeyi seviyorsun, bilerek açıyorsun kapanan yarayı. ama oyununa gelmeyeceğim :D:D:D:D:D:D Bak nasıl da rahatım bundan sonra, asla panik yok bende. Sen de uğraş dur :D

bu rahatlıkta olursan geçecek 🤪

İltihap vs. akmıyor dimi yaradan? Bunlar yoksa zaten sorun yoktur. Hayvanı kendi haline bırak ay. DÜ ZE LE CEKKKK :d Sakin ol yeter :cool:

Evet sürüyorum tabii ki ama inadına yapar gibi gidip yaranın üstüne yatıyor :mad:@Miu

hahaahahahahahahahaha çünkü onlar bizi delirtmek için varlar :D

ilkyazt

Hayvansever
Kedi Dostu
Çok tatlısın @Miu 🤗 akıntı iltihap filan yok çok şükür yarayı kapatmayı düşündüm ama kapatmak doğru değilmiş ben iyisi mi dediğin gibi bi kahve yapayım yağmura karşı yudumlayım yoksa gerçekten onun yarası iyileşnce ben hasta olucam kafaya takmaktan 😁

Miu

Hayvansever
Kopek Dostu
Çok tatlısın @Miu 🤗 akıntı iltihap filan yok çok şükür yarayı kapatmayı düşündüm ama kapatmak doğru değilmiş ben iyisi mi dediğin gibi bi kahve yapayım yağmura karşı yudumlayım yoksa gerçekten onun yarası iyileşnce ben hasta olucam kafaya takmaktan 😁
AYnen öyle yap, afiyet olsun :)

Miu

Hayvansever
Kopek Dostu
Rio’ nun patisine de cam battı. Kesmiş, bi baktım bastığı yerde kan izi var. Tuvaletini yaptırdığım araziye içip içip şişleri kırarak attıkları için 😡

Gidip gidip orayla oynuyor kanatıyor. Ama geçecek biliyorum 🤗 inadına dışarıda o yarayı açacak ani manevralar sert hareketler yapıyor. Sanki benim ayağım yaralı gibi 😬

ilkyazt

Hayvansever
Kedi Dostu
Rio’ nun patisine de cam battı. Kesmiş, bi baktım bastığı yerde kan izi var. Tuvaletini yaptırdığım araziye içip içip şişleri kırarak attıkları için 😡

Gidip gidip orayla oynuyor kanatıyor. Ama geçecek biliyorum 🤗 inadına dışarıda o yarayı açacak ani manevralar sert hareketler yapıyor. Sanki benim ayağım yaralı gibi 😬
Böyle kendini bilmez tiplere uyuz oluyorum madem içtin şişeni al çöpe at 😡
geçmiş olsun yaramaza 😁 delirtecekler bizi nişanlım da bana kızıyor çok abartıyorsın birşeyi yok hayvanın yeme içme hareketler aynı yarası da geçicek üzülme takma diyr ben de “hiç biriniz beni anlamıyorsunuz”diye başlıyorım ağlamaya 😁

• Hahaha

Miu

Hayvansever
Kopek Dostu
Böyle kendini bilmez tiplere uyuz oluyorum madem içtin şişeni al çöpe at 😡
geçmiş olsun yaramaza 😁 delirtecekler bizi nişanlım da bana kızıyor çok abartıyorsın birşeyi yok hayvanın yeme içme hareketler aynı yarası da geçicek üzülme takma diyr ben de “hiç biriniz beni anlamıyorsunuz”diye başlıyorım ağlamaya 😁
Anayım ben anaaaaaaa haykırışıyla ağlamak 😂

ilkyazt

Hayvansever
Kedi Dostu
Anayım ben anaaaaaaa haykırışıyla ağlamak 😂
Ahahahaa aynen 😁 bu arada yastığa yapışmış bir şekilde kabuk buldum kabuk bağlayan yarasını bir şekilde kendi halletmiş sıpa sanrım yarın sedasyonla klips atılacak

• Beğen

Miu

Hayvansever
Kopek Dostu
Günaydınnnnnn :love:

Miu

Hayvansever
Kopek Dostu
Ahahahaa aynen 😁 bu arada yastığa yapışmış bir şekilde kabuk buldum kabuk bağlayan yarasını bir şekilde kendi halletmiş sıpa sanrım yarın sedasyonla klips atılacak
İnşallah hemen işlem yapılır, senin de için rahatlar. Yaramaz da iyileşir. Yoksa sen kalpten gideceksin :D

ilkyazt

Hayvansever
Kedi Dostu
Selaamlarr yarası ve iç dikişleri kontrol edildi yarası temizlendiği sırada veterinerimiz umarım gördüğüm iptir deyince noldu kötü bir şey mi var dedim ya iç dikişi tutmamış yada gördüğüm ip dedi biraz daha aralayarak kontrol etti çok şükür ki ipmiş iyileşme olduğundan eriyen ip olduğundan ipleri salıvermiş ama iltihap gözlemledi yarasına pens atıldı pazartesiye kadar antibiyotiğe ve merhemine devam edicez pazartesi kontrole gittiğimiz de ilerleme iyileşme yoksa yarası komple açılıp temizlenip tekrar dikilecek :( bende durumlar böyle kahroluyorum

Son düzenleme:

Zuzu

Hayvansever
Kedi Dostu
İlkyaz çok çok geçmiş olsun diğer paylaşımlarınızı da okudum. Panik yapmayın..
Size biraz keyif versin.
Kutu delisi minno hanım :)

Ekli dosyalar

• IMG_20200306_121118.jpg
    IMG_20200306_121118.jpg
    243.3 KB · Görüntüleme: 77

ilkyazt

Hayvansever
Kedi Dostu
İlkyaz çok çok geçmiş olsun diğer paylaşımlarınızı da okudum. Panik yapmayın..
Size biraz keyif versin.
Kutu delisi minno hanım :)
Teşekkür ederim öncelikle keşke elimden gelse de panik yapmasam:( maşallah yerim onu benimkiler de böyle seviyorlar kutuları kedicikler