Muhabbet kuşum çok sessiz

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

emre

Hayvansever
Kus Dostu
Merhaba,
bugün bir muhabbet kuşu aldım. Kuşum çok sessiz, yemek yemiyor, su da içmiyor. İlk günü olduğu için alışmaya mı çalışıyor, normal mi bu durum? Cevap veren herkese şimdiden teşekkürler.

MbSever

Hayvansever
Yeni ortama girdiği için gayet normal bir davranış. Konumunu değiştirmeyin ürkütecek hareketlerde bulunmayın alışacak ve düzelecektir.

emre

Hayvansever
Kus Dostu
Yeni ortama girdiği için gayet normal bir davranış. Konumunu değiştirmeyin ürkütecek hareketlerde bulunmayın alışacak ve düzelecektir.
Tamamdır, belki uyur diye kafesinin üstünü örttüm. Çok teşekkürler.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@emre, merhabalar raporunuzu şimdi gördüm de, eğer arama motorundan veya site içerisinde bu tarz durumla karşılaşan kişi olursa sizin konunuz o kişilere yardımcı olur. Cevabınızı almanıza çok mutlu oldum, @MbSever muhabbet kuşları konusunda oldukça bilgili birisi.

emre

Hayvansever
Kus Dostu
@emre, merhabalar raporunuzu şimdi gördüm de, eğer arama motorundan veya site içerisinde bu tarz durumla karşılaşan kişi olursa sizin konunuz o kişilere yardımcı olur. Cevabınızı almanıza çok mutlu oldum, @MbSever muhabbet kuşları konusunda oldukça bilgili birisi.
Tamamdır. Konu çözüme ulaştığı için konu kilitlensin diye düşünmüştüm ama sorun değil. İyi akşamlar.