Muhabbet Kuşu Renk Mutasyonu ve Renk Tablosu

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba değerli hayvansever dostlarım, bugün sizler için Muhabbet Kuşu Renk Mutasyonu ve Renk Tablosu adlı konuyu aktaracağım.

Dünya üzerinde milyonlarca kuş ırkı bulunmakta, bizler tarafından en çok bilineni ise elbette ki Muhabbet Kuşları. O kadar güzel görünüyorlar ki; rengarenkler, konuşmaları, hareketleri, davranışları bizi bizden alıyor desem yeridir. Sosyal medya üzerinde gezerken bir arkadaş Muhabbet Kuşlarının Renk Tablosunu paylaşmış, orjinalini nasıl bulabilirim diye, bende derin ve engin araştırmalarımın ardından (1 dakika sürmedi) hemen buldum :)

Sizlerle paylaşmak istiyorum, umarım hoşunuza gider.

151

screamofvictory

Hayvansever
Kus Dostu
Ne kadar çok çeşit varmış benim evimde şuanda 3.sıra 4.den var kız arkadaşım da ise en alt sıra sondan birinci var ve kuşlara ayrı bir hayranlık duyuyoruz.

destanhbf

Hayvansever
Merhaba değerli hayvansever dostlarım, bugün sizler için Muhabbet Kuşu Renk Mutasyonu ve Renk Tablosu adlı konuyu aktaracağım.

Dünya üzerinde milyonlarca kuş ırkı bulunmakta, bizler tarafından en çok bilineni ise elbette ki Muhabbet Kuşları. O kadar güzel görünüyorlar ki; rengarenkler, konuşmaları, hareketleri, davranışları bizi bizden alıyor desem yeridir. Sosyal medya üzerinde gezerken bir arkadaş Muhabbet Kuşlarının Renk Tablosunu paylaşmış, orjinalini nasıl bulabilirim diye, bende derin ve engin araştırmalarımın ardından (1 dakika sürmedi) hemen buldum :)

Sizlerle paylaşmak istiyorum, umarım hoşunuza gider.

Ekli dosyayı görüntüle 151
mükemmel ötesi. bir canlının her rengi bu kadar güzel olabilir mi. işte örneği. :giggle: