Muhabbet Kuşu İsimleri Yazıyoruz

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba değerli hayvan sever dostlarım, birçok kişinin ilk sahiplendiği evcil hayvanlar listesinde Muhabbet Kuşları vardır.

Benim ilk muhabbet kuşum 20 yıl önce olmuştu, isimlerini hatırlıyorum dersem yalan olur. Şimdi beslemiş olduğum jumbo muhabbet kuşum var, fotoğraf ve videosunu da site içerisinde paylaştım, bakabilirsiniz :)

Kendi muhabbet kuşumun ismi Cafer, Bizimkiler dizisinde Cafer rolünü oynayan Ercan Yazgan'ı (Allah rahmet etsin) severdim. Cafer güzel bir karakterdi ve benimde tüm muhabbet kuşlarımın ismi Cafer oldu. Sizin muhabbet kuşunuz var ismi nedir? Eğer yoksa geçmişte olan kuşunuzun ismi neydi? Eğer olsaydı ismini ne koyardınız? :)

Hadi başlayalım o zaman Muhabbet Kuşu İsimleri yazmaya...

Kedim

Hayvansever
Kedi Dostu
İlk kuşumun adı boncuktu 😄😄

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
İlk kuşumun adı boncuktu 😄😄

Cicikuş koyanlara şunu söylemek istiyorum, eğer olursa :D

Cicikuşun artık eskisi kadar masum değil babacık
95

Bilgeirik

Hayvansever
Kedi Dostu
Benim kuşumun ismi çok klişe olarak Aşkım'dı. 😁

destanhbf

Hayvansever
Kuşunun adını maviş koymayan insan evladı yok denecek kadar az 😂
aynen.. lakin güzel kuşum bitanecik can dostum öldüğünde henüz ilkokuldaydım. çok kötü üzülmüştüm. ağlamaktan gözlerim kan çanağı olmuştu. "sevgili dostum mavişim bi yerlerde hissediyorsan eğer yerin bambaşka. seni çok seviyorum güzel dostum. rahat uyu yerinde. " 😢

bulutkaktus

Hayvansever
Kedi Dostu
aynen.. lakin güzel kuşum bitanecik can dostum öldüğünde henüz ilkokuldaydım. çok kötü üzülmüştüm. ağlamaktan gözlerim kan çanağı olmuştu. "sevgili dostum mavişim bi yerlerde hissediyorsan eğer yerin bambaşka. seni çok seviyorum güzel dostum. rahat uyu yerinde. " 😢

Bizim şımarık bayağı güzel konuşuyordu. Sonra yanına mavişi aldık birkaç ay sonra bir baktık ikisi aynı anda ölmüş. Nedenini hiç anlamadık ben de küçüktüm o zaman. Seviyordum miniklerimi