Muhabbet kuşu için multivitamin önerisi

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

emirbolat

Hayvansever
Kus Dostu
Arkadaşlar merhaba,

Kuşum için bir multivitamin alacağım.

Bu ürün iyi midir kullanan var mı?

İnternetten almayacağım, İnternetten bakıyorum buralardan alıyordum.

Bir de Eminönün'den(İstanbul) almayı düşünüyorum sizce her hangi bir sorun olur mu?

Çözüm
Bu multivitaminin pek yeterli olacağını söyleyemem. Benim tavsiye edeceğim iki marka var; Versele Laga ve Röhnfried. Biraz pahalılar ama en iyi ve kaliteli olanlar bunlar. Eminönü'nde büyük pet shop vardır, oralardan bulabilirsiniz. Bulamazsanız anca internetten alınır, niye internetten almıyorsunuz? Hem sizi de uğraştırmaz.

Sultanım

Kanatlı hayvanlara merak salmış birisi :)
Moderatör
Kus Dostu
Bu multivitaminin pek yeterli olacağını söyleyemem. Benim tavsiye edeceğim iki marka var; Versele Laga ve Röhnfried. Biraz pahalılar ama en iyi ve kaliteli olanlar bunlar. Eminönü'nde büyük pet shop vardır, oralardan bulabilirsiniz. Bulamazsanız anca internetten alınır, niye internetten almıyorsunuz? Hem sizi de uğraştırmaz.

Çözüm

emirbolat

Hayvansever
Kus Dostu
Anadım sağolun.

İnternetten ilaç almak bana biraz garip geliyor. Gözümle görsem daha iyi olur.

Teşekkirler teşekrardan