Mother of Rio&Rita

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Ozge

Hayvansever
Kopek Dostu
Merhabalar herkese🤗 Ismim Özge Istanbul'da yaşıyorum. Rio ve Rita adında 2 köpegim var. Rio yu yaklaşık 2 sene evvel yavruyken sahiplendim cinsi Pincher ve tuvalet eğitimini rahatlıkla verebildim. Rita ise daha minik dişi bir Chiuahua. 7 aylık civarında. Onu sahipleneli 2 ay oluyor. Fakat tuvalet egitiminde çok zorlaniyorum😑 Henüz pede bile zor alıştırdım. Ara ara halıya yapabiliyor. Her gün gezdiriyorum. Dışarı da tuvaletini yapıyor ama eve yapmaktan da hiç çekinmiyor. Henüz evi mi benimseyemedi yada küçük olduğu için mi alışması zaman alacak bilemiyorum. Bu konu hakkında yardımcı olabilirseniz beni çok mutlu edersiniz. 😊 Herkese evlatlarıyla birlikte mutlu bir ömür diliyorum 🤗

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Ozge, öncelikle hoş geldiniz :) evinizde olan dostlarınızı fotoğrafları ile birlikte onlara hitap eden kategoride de görmek isteriz :) size arkadaşlar yardımcı olacaklardır, yeniden hoş geldiniz

Begüm

Hayvansever
Kedi Dostu
@Ozge, hanım tuvaletini yapmasını istediğiniz yere bir defa yapar ise köpeğinizi ödüllendirin. Tuvalet alışkanlığı olana kadar köpeğinizi ödüllendirmeniz onun sürekli aynı yere tuvaletini yapacağı anlamını taşır. Onun harici başka fikri olan varsa bende dinlemek isterim.

Ozge

Hayvansever
Kopek Dostu
@Ozge, hanım tuvaletini yapmasını istediğiniz yere bir defa yapar ise köpeğinizi ödüllendirin. Tuvalet alışkanlığı olana kadar köpeğinizi ödüllendirmeniz onun sürekli aynı yere tuvaletini yapacağı anlamını taşır. Onun harici başka fikri olan varsa bende dinlemek isterim.
Evet iyi bir yöntem gibi teşekkür ediyorum 👍