Moderatör Alımlarını Aktif Hâle Getirelim Mi?

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba değerli hayvansever dostlarım, Moderatör Alımlarını Aktif Hâle Getirelim Mi? Ne dersiniz? Siteyi ilk kurduğum günden bugüne bana sürekli destek veren @socrabbit hep yanımda oldu.

Kendisi üniversite sınavına hazırlanmasına rağmen desteğini hiçbir zaman esirgemedi. Bu konuda başarılı olacağımı düşünüyorum, ben yapabilirim Moderatörlük yetkisini diyenler olur ise kendileri ile görüşme sağlayabilirim.

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
Yardımcı olmak isterdim ama inan ki ben de çok yoğunum bu dönem :(

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Sinemelawen, canınız sağ olsun :) yoğun olmadığınız her zaman yanımızda oldunuz siz de, hakkınızı gözardı edemem.

Genel anlamda olmasa dahi kategoriye de moderatör ekleyebilirim. Örneğin kişi ben kemirgenlerden anlıyorum veya balıklardan anlıyorum gibi uzman olduğu hayvan türlerini belirtir ise o kategoriye moderatör olarak da atayabilirim.

empat

Hayvansever
Kedi Dostu
Uygun görürseniz min. (toplam) günde 100 dakika aktiflik ile moderatör olmak isterim.

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Uygun görürseniz min. (toplam) günde 100 dakika aktiflik ile moderatör olmak isterim.
Moderatör olmak için birden fazla evcil hayvan hakkında bilginiz olmalı. Mümkünse bu canlılar konusunda bakım yazıları vs. de yazabilmelisiniz. Alımlarla ben ilgileniyor olacağım detaylı bilgi için benimle iletişime geçebilirsiniz.

empat

Hayvansever
Kedi Dostu
Moderatör olmak için birden fazla evcil hayvan hakkında bilginiz olmalı. Mümkünse bu canlılar konusunda bakım yazıları vs. de yazabilmelisiniz. Alımlarla ben ilgileniyor olacağım detaylı bilgi için benimle iletişime geçebilirsiniz.
Bilgim ve makale yazma deneyimim var. Fakat makale yazmak için ekstradan vaktim olmuyor çoğunlukla. Ancak dilerseniz, veteriner siteme her hafta eklediğim kedi ve köpeklerle ilgili 100% özgün makaleleri buraya da ekleyebilirim.

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Kopya hiçbir içeriği yayınlamıyoruz. Sizin sitenizden alınan yazılar da hayvanlar.net sitesinde kopya içerik olarak gözükecektir. Sitede yayınlanan yazıların hepsi bu siteye özgü olmalıdır. Bizim sitemize yazıyı ekledikten bir gün sonra kendi sitenizde yayına sokma şartıyla kabul edebiliriz ancak.

semih_

Hayvansever
Kemirgen Dostu
@Tevfik, Hala aktif ise Sultan Papağanları hakkında detaylı bilgi sahibiyim. Kediler hakkında orta düzey ve kemirgenler hakkında araştırma yapmaya devam ediyorum.

Sadi

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Eğer hâlâ aktif ise, ben de Hamsterler alanında moderatörlük yapabilirim.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhabalar, dönüşlerinizden dolayı öncelikle teşekkür ederim.

Sizlere en kısa zamanda geri dönüş sağlayacağım.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@semih_ @Hamster34 öncelikle başvurunuzdan dolayı yeniden teşekkür ediyorum. Hayvanlar sitemiz içerisinde bilgilerinizi değerlendirebilmemiz adına bir hafta sizin paylaşımlarınızı ve mesajlarınızı görmek isteriz. Daha sonra belirtmiş olduğunuz kategorilerde (olumlu olursa eğer) moderatörlüklerinizi ekleriz hemen.

İlginizden dolayı çok teşekkür ediyorum.

semih_

Hayvansever
Kemirgen Dostu
@semih_ @Hamster34 öncelikle başvurunuzdan dolayı yeniden teşekkür ediyorum. Hayvanlar sitemiz içerisinde bilgilerinizi değerlendirebilmemiz adına bir hafta sizin paylaşımlarınızı ve mesajlarınızı görmek isteriz. Daha sonra belirtmiş olduğunuz kategorilerde (olumlu olursa eğer) moderatörlüklerinizi ekleriz hemen.

İlginizden dolayı çok teşekkür ediyorum.
Bakımları ile ilgili paylaşımlar yapalım mı yoksa kategorilerdeki sorulara verdiğimiz cevaplarda sayılacak mı?

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Bakımları ile ilgili paylaşımlar yapalım mı yoksa kategorilerdeki sorulara verdiğimiz cevaplarda sayılacak mı?

Semih bey, eğer bakımları ile ilgili bilginiz var ise elbette kendinize özgün bilgileri paylaşabilirsiniz. Sorulara cevap vermenizde sizin için ekstra bir artı olacaktır.