İstek Moderatör Alımı Hakkında

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

destanhbf

Hayvansever
@destanhbf 18den kucuklerin alinmasina karsiyim
anladım hocam. lakin nu kadar sert çıkışmanıza gerek yok. daha usturuplu bir lisan ile belirtebilirsiniz. biz birlikte büyümek istiyoruz. sen varsan ben yokum şekli bizi üzer hocam. tabiki de tevfik bey de bunun farkında. gereken yetkilendirme de tabi ki de belirli bir yaş kriteri olacaktır. ama ufak arkadaşlarımızın da gönlünü kırmayalım. küstürmeyelim. nacizane fikrim bu yönde.

Kedim

Hayvansever
Kedi Dostu
@KingEray Sayın Eray abiciğim, bu afra tafra ne? Neden çocuk'sun hala neden büyümedin? Ben seninle muhattap dahi olmamış iken siz hala kendi kendinizi tatmin etmeye çalışmanızın amacı nedir? Ben sadece öneri yaptım Tevfik abiye " Hiçbir forumda oylama ile moderatör ( yetkili alınmaz ) " bilmiyorum, ne kadar deneyimlisiniz fakat önerinize saygı duydum ben yorumuma sizi katmadan Tevfik abime fikrimi sundum.

Bundan sonra lütfen hiçbir konuma, yorumuma cevap vermeyin aynı şekilde bende yapacağım.

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu
dostlar önce tartışmamanızı rica ederim lütfen, neden kalp kıralım ki? sonuçta 3 günlük dünya, ben fazla aktif olamıyorum bu aralar ama her fırsatımda girmeye çalışıyorum. benim biraz daha pişmem gerekiyor bence, en azından ben öyle düşünüyorum :) hayvanlar hakkında daha fazla bilgiye sahip olmam gerektiğine inanıyorum. ama @destanhbf oldukça bilgili, tüm samimiyetimle söylüyorum ki benden çok kendisi hak ediyor.

destanhbf

Hayvansever
@KingEray Sayın Eray abiciğim, bu afra tafra ne? Neden çocuk'sun hala neden büyümedin? Ben seninle muhattap dahi olmamış iken siz hala kendi kendinizi tatmin etmeye çalışmanızın amacı nedir? Ben sadece öneri yaptım Tevfik abiye " Hiçbir forumda oylama ile moderatör ( yetkili alınmaz ) " bilmiyorum, ne kadar deneyimlisiniz fakat önerinize saygı duydum ben yorumuma sizi katmadan Tevfik abime fikrimi sundum.

Bundan sonra lütfen hiçbir konuma, yorumuma cevap vermeyin aynı şekilde bende yapacağım.
kardeşim konuyu daha da büyütmeden noktalamanız iyi oldu. eray bey de durumun farkına vardı. daha da büyümesin lütfen. hayırlı geceler.

destanhbf

Hayvansever
dostlar önce tartışmamanızı rica ederim lütfen, neden kalp kıralım ki? sonuçta 3 günlük dünya, ben fazla aktif olamıyorum bu aralar ama her fırsatımda girmeye çalışıyorum. benim biraz daha pişmem gerekiyor bence, en azından ben öyle düşünüyorum :) hayvanlar hakkında daha fazla bilgiye sahip olmam gerektiğine inanıyorum. ama @destanhbf oldukça bilgili, tüm samimiyetimle söylüyorum ki benden çok kendisi hak ediyor.
gizem hanım yorumunuz beni çok onurlandırdı. hepimizin eksik olduğu noktaları illaki vardır. ben sadece bildiğim konularda dostlarımıza yardımcı olmaya çalışıyorum elimden geldiğince. bu forum hepimizin. yetki sadece düzenin işleyişi adına kullanıldığında anlam kazanır. birlikte geliştireceğiz inşallah.(y)

KingEray

Hayvansever

kusura bakma kardeşim askere gidecem stres sıkıntı çok sinirli anıma denk gelmiş

@Tevfik forumda moderatörlüğü hakeden 2 kişi var @destanhbf ve @Kedim

tekrardan kuısura bakmayın iyi forumlar

destanhbf

Hayvansever
kusura bakma kardeşim askere gidecem stres sıkıntı çok sinirli anıma denk gelmiş

hocam stres etme askerlik hepimizin başından geldi geçti.şimdiden kafaya takarsan o şafak bitmez. ben @Kedim nickli arkadaşı şahsen tanımıyorum lakin dostça durumu izah ettim. herkez benim gözümde bir. teşekkür ederim. şimdiden hayırlı tezkereler.

Kedim

Hayvansever
Kedi Dostu

Çok çok teşekkür ederim, öncelikle vatana millete hayırlı olman dileği ile abim, sağ salim git sağ sal gel. Allaha emanet ol.

hocam stres etme askerlik hepimizin başından geldi geçti.şimdiden kafaya takarsan o şafak bitmez. ben @Kedim nickli arkadaşı şahsen tanımıyorum lakin dostça durumu izah ettim. herkez benim gözümde bir. teşekkür ederim. şimdiden hayırlı tezkereler.
Sizede teşekkür ederim. :)