İstek Moderatör Alımı Hakkında

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Olabilir aslında, deneyim sahibi insanlara ben de yetki vermek istiyorum fakat sitemiz içerisinde aktiflik gösteren fazla üye sayısına henüz ulaşamadık desem yeridir @KingEray insanların bu siteyi fark edebilmeleri için elimden geleni yapmaya çalışıyorum.

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu
forumu insanların kullanmaları açısından bencede biraz zaman geçmesi lazım bir çok hayvansever dost maalesef forumda konu açmayı dahi bilmiyor. aslında forumu nasıl kullancaklarına dair güzel bir eğitim videosu hazırlanabilir diye düşünüyorum nasıl olur?

petdestek

Hayvansever
Tavsan Dostu
forumu insanların kullanmaları açısından bencede biraz zaman geçmesi lazım bir çok hayvansever dost maalesef forumda konu açmayı dahi bilmiyor. aslında forumu nasıl kullancaklarına dair güzel bir eğitim videosu hazırlanabilir diye düşünüyorum nasıl olur?
Kullanım hakkında video yapılması duğru bir karar olur.

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu
ilginizden dolayı teşekkür ederim, ben az çok biliyor sayılırım forum nasıl kullanılır da bilmeyen hayvansever dost çok fazla. ukalalık yapmıyorum yanlış anlaşılmasın lütfen fakat cidden çok fazla, görüyorum sadece konuyu alıntı yaparak cevaplamış sonrasında ise direk çıkmış siteden.

destanhbf

Hayvansever
site kullanım olarak gayet rahat.sadece daha önce foruma üye olmayanlar biraz zorlanıyor. oda zamanla kurcaladıkça öğeninilir. konu ile alakalı desteğe ihtiyaç duyan olursa bizler de yardım ederiz. bilmedikleri konusunda.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@destanhbf eyvallah çok teşekkür ederim. Maalesef herkes sosyal medyalarda gezdiğinden dolayı çok fazla forum/blog gibi sitelerin farkında değiller. Aslında buraların bir farkına varsalar daha çok bilgiye sahip olurlar.

destanhbf

Hayvansever
@Tevfik malesef hocam. bizim insanımız bakmadan gördüğünü düşünen okumadan bildiğini sanan türden. o nedenle buna da şaşırmamalı. boş boş sosyal medyada yedıklerı yemeklerın resmini atmak yerine faydalı platformlar da hizmet de bulunabilir yada vakit geçirebilirler.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@destanhbf sonuna kadar katılıyorum, insanlar sosyal medya üzerinde sadece eğleniyorlar aslında. Ben çok fazla şey öğrendim forum sistemlerinden ama ben bunu insanlara izah edemiyorum. Kullanamıyoruz deyip geçiyorlar... kullanmak için çaba sarf etmiyor veya öyle bir zahmete girmiyorlar.

destanhbf

Hayvansever
bunun için toplumlar da baştan aşağı bir eğitim gerek. insanlar eğitilmeli faydalı olanlar neyse onlar öğretilmeli.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Lise zamanlarında yine forumlara takılırdım, bilemediğim soruları sorardım inan anında cevap gelirdi. İçerisi şampiyonlar gibi olurdu; diş hekimlerinden tutun, matematik öğretmenlerine kadar, fabrikada çalışan işçiden tutun, iş adamına kadar herkes oluyordu abartısız. Ama şimdi olay bayağı dağıldı :)

Kedim

Hayvansever
Kedi Dostu
Olabilir aslında, deneyim sahibi insanlara ben de yetki vermek istiyorum fakat sitemiz içerisinde aktiflik gösteren fazla üye sayısına henüz ulaşamadık desem yeridir @KingEray insanların bu siteyi fark edebilmeleri için elimden geleni yapmaya çalışıyorum.
Kişinin güvenilirliği den emin ol, cidden foruma birşey katabilirmi, aktifmi vs kriterler senin kafanda belirlenmiştir zaten abi. Oylamaya gerek yok eminim ki birçok kişi multi üzerinden kendisine oy atacak üyelik fazlalığı olacak, hiçbirisi de aktif olmayacak.

destanhbf

Hayvansever
Lise zamanlarında yine forumlara takılırdım, bilemediğim soruları sorardım inan anında cevap gelirdi. İçerisi şampiyonlar gibi olurdu; diş hekimlerinden tutun, matematik öğretmenlerine kadar, fabrikada çalışan işçiden tutun, iş adamına kadar herkes oluyordu abartısız. Ama şimdi olay bayağı dağıldı :)
aynen bizlerde forumlarda takılır hem sohbet eder. hemde bilmediklerimizi okur hayret ederdik. şimdilerde bunlar imkansız oldu