Mobil Uygulama Çıkartalım Mı?

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba değerli hayvansever dostlar, bildiğiniz üzere elimizden gelenin her zaman en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

Aklımızda sitemizin mobil uygulaması var (Android ve iOs). Uygulama içerisinde anlık bildirim sistemi ve bildirim sistemi olsun istiyoruz. Ayrıca çok fazla kişi mobil olarak kullanmaktadır sitemizi, bunu da göz anında alarak uygulama geliştirmeyi planlıyoruz.

Sizce böyle bir uygulama içerisinde neler olmasını isterdiniz? Fikir ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşırsanız çok daha etkili ve kullanışlı bir uygulama ortaya çıkartabiliriz.

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
İnsanlar internetten bir şey aratarak bulmak yerine tek tıkla ellerinin altında olsun istiyorlar bu yüzden mobil uygulama oldukça mantıklı olur :)

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
İlk sıraya aldım mobil uygulama işini, Android mağazam var zamanında sınırsız mağaza almışım ama iOs mağaza bulmam lazım güvenilir.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@sinemelawen, aslında Android ile başlayıp, iOs sonradan yapmak istemiyorum her ikisinin de apk dosyalarının hazırlanıp aynı gün yüklemek istiyorum. Ben de Apple kullanıyorum :)

Ve uygulamalardan sonra, örneğin; kullanıcı Samsung marka telefonundan giriyor? Direkt mobil uygulamamız yukarıda indirin diye açılacak ve Google mağazasına yönlendirecek. Hem bu şekilde gelen kullanıcılarımız da görmüş olacaklar.

SANCAKTAR

Hayvansever
Kopek Dostu
Mobil uygulama süper olur.
Aklıma gelen ve belkide yararlı olabilecek bazı şeyler var daha gelirse onları da yazarım.

1- Konuma gerektiğinde erişerek çevredeki yakın veterinerleri gösterse muazzam olur
2-Forumda hangi canlıya sahip olduğumuzu seçiyoruz lakin cinsini seçmiyoruz. Uygulamada bunu seçersek bazı yararları olur.
Mesela diyelimki ben sisteme "Suat sancaktar, 554xxxxxxx, İstanbul/Pendik, Dogo Argentino, Muhabbet kuşu" diye giriş yaptım.
Örnek durum: Birinin köpeğine bir şey oldu ve Pendikte acil kana ihtiyacı var. sistemden iri ırkları ve istanbulu seçtiğinde karşısına ben çıkacağım. telefonu paylaşmasakta olur. mobil uygulamada bildirim düşüp bana bu acil durumu bildirebilir)

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@SANCAKTAR, o biraz beni aşar ama imkansız diye bir şey değil Suat hocam ☺️

Sağlam bir uygulama yazılımcısı bulup böyle bir şey yaptırabiliriz. Oldukça yararlı olacağını da düşünüyorum açıkçası, çok teşekkür ederim anlamlı ve güzel önerinizden dolayı🙏🏻

SANCAKTAR

Hayvansever
Kopek Dostu
@sinemelawen Hanım, Muhtemelen uygulama Google maps vs gibi hazır datadan çeker ama eğer gerekirse dediğiniz gibi elimizden geldiğince yaparız.
Hatta siz yazınca aklıma geldi, Uygulamada hatta belkide veterinerin adına tıklayınca bizlerin ufak tefek yorumlar da gösterilse iyi olabilir.
Mesela, Hekim çok ilgisiz, ortam çok pis, yavrucağa çok güzel davrandılar gibi gibi :)

@Tevfik hocam zamanında hobi olarak uygulama geliştirme işiyle uğraşacaktım. Bunu yapmadığım için şu anda çok söyleniyorum :)

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@SANCAKTAR, benim bilgisayar bayağı eskidi, yenisi ile değiştirmeyi düşünüyorum (açıkçası dövizin düşmesini bekliyorum). Yeni bir kasa dizeceğim fakat maliyeti bayağı tutuyor, dizdiğim vakit ise en güncel yazılım dillerini takip etmek olacak. :)

erol

Hayvansever
Kopek Dostu
ben yazılım işleriyle uğraşıyom bir sorunuz olursa yanıtlamaya çalışırım

Miela

Hayvansever
Kedi Dostu
Süper olur tabi ki olsun.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Miela, aklımda güzel şeyler var ama bakalım eğer olursa muhteşem olur, yoksa bu sefer tamamen iflas bayrağını çekeceğiz :)