Misafir gelirken köpeğini de getirecekmis?

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

nazenin

Hayvansever
Kedi Dostu
Bu pandemi döneminde misafirlik yaptıkları gibi, küçük olduğum için evde sözüm geçmiyor reddedemiyorum, aynı zamanda kedili eve köpeklerini de getireceklermiş. Misafir gelen köpeği kedim daha önce hiç görmedi, fakat başka bir hayvan gördüğü zaman stres oluyor,kaçıp hrrliyor. Şubat tatilinde yatılı gelecekler. Köpekten etkilenmemesi için ne yapmalıyım? Getirmemeleri için ne yapmalıyım?

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
Pandemi döneminde misafir kabul etmeniz bile yasal olarak suç maalesef. Birisi şikayet ederse çok ağır cezalar yersiniz. Bence bir şekilde ailenize bunu gösterin. Önlerine şikayet edilenlerin haberlerini paylaşın. Çok ağır cezaları var çünkü.

nazenin

Hayvansever
Kedi Dostu
Gostersem de maalesef anlamıyorlar. Gelmeleri bile hata.

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
@nazenin, önlerine senin koyduğunu anlamayacaklari şekilde çıkar. Mesela tabletten bir haber bul ac, ortaya koy. Elbet görürler. Gazete haberi bul o sayfayı açık bırak. Ufak manipulasyonlar yap. Hatta komşularınız varsa şunu şikayet etmişler evine misafir geldiği için yuklunceza ödemeler falan diye fiseklesin 😀

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Ben hanıma eve sevmedigim arkadaşlarını çağırmaya kalktığında polise şikayet ile tehdit ediyorum :D
Ancak anladığım kadarıyla illa ki gelecekler, köpegin kokusu eve sinecek ki misafirden de rahatsız olacak. Yapabilecegin tek şey bence köpeğe bir odaya koymak, kediyi de ayrı odaya koymak. Köpeğin evde gezmesine izin vermemek.
Iki hayvan için de zor bir durum ama aklıma en en iyimser bu geldi.
Gelecek köpegin cinsi nedir

nazenin

Hayvansever
Kedi Dostu
@nazenin, önlerine senin koyduğunu anlamayacaklari şekilde çıkar. Mesela tabletten bir haber bul ac, ortaya koy. Elbet görürler. Gazete haberi bul o sayfayı açık bırak. Ufak manipulasyonlar yap. Hatta komşularınız varsa şunu şikayet etmişler evine misafir geldiği için yuklunceza ödemeler falan diye fiseklesin 😀
Cok teşekkürler denerim :)
Ben hanıma eve sevmedigim arkadaşlarını çağırmaya kalktığında polise şikayet ile tehdit ediyorum :D
Ancak anladığım kadarıyla illa ki gelecekler, köpegin kokusu eve sinecek ki misafirden de rahatsız olacak. Yapabilecegin tek şey bence köpeğe bir odaya koymak, kediyi de ayrı odaya koymak. Köpeğin evde gezmesine izin vermemek.
Köpeğin cinsi ne bilmiyorum ama küçük ırk minik bir köpek

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu

Aslında mantıklı, konu sahibi siz de direkt polise şikayet edin madem laftan anlamıyorlar :D